Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Depo Boş/Full Yakıt Kullanımı

Teşekkür / Beğen

Depo Boş/Full Yakıt Kullanımı

Merhaba arkadaşlar,

Depoyu fullediğiniz de yakıt performansını arttıracak ürünler kullanıyor musunuz? Ya da depo temizliği için ürünler?

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Gurul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Depoyu fullediğiniz de yakıt performansını arttıracak ürünler kullanıyor musunuz? Ya da depo temizliği için ürünler?
    Hic kullanmadim ama guzel urunler var. Gecenlerde enjektorler ve mazot pompasi degisti. Belki kullanilsa duzelirdi ama guvenemiyorum acikcasi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

matchmaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    enjektörler kaç binde değişti? genelde kaç bin de değişmekte?
    Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hic kullanmadim ama guzel urunler var. Gecenlerde enjektorler ve mazot pompasi degisti. Belki kullanilsa duzelirdi ama guvenemiyorum acikcasi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Gurul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Kullandım bir sorun yaşamadım ( Bilindik ürünler di) Aracı düşük devirde kullanıyor iseniz 4 -- 5 depo da bir kullanılabilir .

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu aracımda hiç kullanmadım guvenemedigimden.acikcasi kaş yapayim göz çıkarmaktan cekiniyorum.

Taylan AYDIN karacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    kendimce 2 nedenden dolayı kullanmıyorum

1. araç firmalarının önermemesi
    2. vadettiği faydayı sağladığına inanmamam

aksi durumda firmalar test edip onayladıkları markaları ya servis malı etiketiyle ya da orjinal kutusuyla satışını yaparlardı diye düşünüyorum. ne zaman yetkili servis rafında bu ürünleri görürüm o zaman fikrim değişebilir

........FLUENCE.......

bigbrother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bu ürünlerin çoğu fasa fiso... hiçbir bilimsel tabanı olmayan ürünler... setan yada octan sayısını yükseltemediginiz sürece pek bir anlamı yok...

Teşekkür / Beğen
    Alıntı coskun34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandım bir sorun yaşamadım ( Bilindik ürünler di) Aracı düşük devirde kullanıyor iseniz 4 -- 5 depo da bir kullanılabilir .

Ben kullanıyorum düşük devirde. bunlardan mı kullanmak gerekir ?

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı clio55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum düşük devirde. bunlardan mı kullanmak gerekir ?
    Ben aracımı aldığım 146.000 km de iken enjektör arızası veriyordu ekranda Berner marka enjektör temizleyici kullandım o depoda yakıt tüketimi 0.1--0.2lt düştü enjektör arızası da gitti marş süresi kısaldı . Bunlar benim aracımda yaşadığım . Olumsuz bir durum gozlemlemedim aracı aldığım kişi kısa mesafe kullanıyordu aracı . Devirli ve temiz yakıt kullanılan araçlarda gerek olmayabilir ama ben yakıta hile katmayan benzin istasyonu olduğunu sanmıyorum istasyon sahibi iyidir çalışan yapar depoya su karışır o yakıt bize sorunsuz gelmez ülkemizde

Teşekkür / Beğen

Alıntı coskun34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aracımı aldığım 146.000 km de iken enjektör arızası veriyordu ekranda Berner marka enjektör temizleyici kullandım o depoda yakıt tüketimi 0.1--0.2lt düştü enjektör arızası da gitti marş süresi kısaldı . Bunlar benim aracımda yaşadığım . Olumsuz bir durum gozlemlemedim aracı aldığım kişi kısa mesafe kullanıyordu aracı . Devirli ve temiz yakıt kullanılan araçlarda gerek olmayabilir ama ben yakıta hile katmayan benzin istasyonu olduğunu sanmıyorum istasyon sahibi iyidir çalışan yapar depoya su karışır o yakıt bize sorunsuz gelmez ülkemizde
    Anladım teşekkür ederim. Ben bu konuda olumlu yorumlar okumaya başladım. Acemi olduğum için aracı devrinde kullanamayan biriyim. Eğer enjektör arızası yada alakalı bir problem yaşarsam bu katkılar aklımda . hangi marka kullandığınızı nerden aldığınızı özelden yazar mısınız ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)