Clio 4 arka görüş kamerası ve ön sensör

Ergindemirel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar serviste indirim varmış. 2015 clio4 icon aracım var 1.2
Geri görüş kamerası ve ön park sensörü için 880 lira fiyat verdiler. Alsammı aracın garantisi devam ediyor. Buralarda dışarda yapan yok sanırım. Kdz ereğlideyim. Teşekkürler

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar serviste indirim varmış. 2015 clio4 icon aracım var 1.2
Geri görüş kamerası ve ön park sensörü için 880 lira fiyat verdiler. Alsammı aracın garantisi devam ediyor. Buralarda dışarda yapan yok sanırım. Kdz ereğlideyim. Teşekkürler

Arac donanimi uygun ve butcenizde musaitse mutlaka alin. Faydasi olur zarari olmaz. Yanliz size tavsiyem on ve ( arka icin var mi bilmiyorum varsa ona da dikkat edin ) arka park sensirlerini cogu servis ugrasmamak adina duz bir hatta takiyor. Ve siyah cok siritiyor. Clio icon pakette sensorler aracin neresindeyse oraya taktirin. Ornegin arka taraf icin sag ve sol birer tane ortadaki iki tane tamponun altinda kalan etek kisminda oluyor. Ve sensorlerin takildigi yerlerdeki renklere boyatin. Boyama isleminin maliyeti yok. Sizden ucret isterlerse vermeyin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
880 lira da az değilmiş kanımca. arka park sensörü kampanyasız fiyatı 180 lira, onu öne takacak olsalar geri görüş kamerası 700 yapıyor :)

ikizs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio İcon edc geri görüş kamerası taktıracaktım bugün. Şansa bak arızalı çıktı. Peşin nakit 500 TL. dediler. Demek ki park sensörü ile beraber 880. TL. Ama peşin ve kartla fiyat değişiyor. Bu vesile ile bende bişeyler sorayım. Birde eller serbest Blutut marifetiyle sesli komutla telefonda arama yapılabilir mi? Birde camlar aynalarla beraber kapılar kilitlenince otomatik kapanır mı.? Yaptıran var mı. Kaça mal olur. Selamlar

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio İcon edc geri görüş kamerası taktıracaktım bugün. Şansa bak arızalı çıktı. Peşin nakit 500 TL. dediler. Demek ki park sensörü ile beraber 880. TL. Ama peşin ve kartla fiyat değişiyor. Bu vesile ile bende bişeyler sorayım. Birde eller serbest Blutut marifetiyle sesli komutla telefonda arama yapılabilir mi? Birde camlar aynalarla beraber kapılar kilitlenince otomatik kapanır mı.? Yaptıran var mı. Kaça mal olur. Selamlar

Sirasiyla yanitlamaya calisayim. Bluetooth eller serbest ile arama yapilabilir ama yabirimi mazur gorun bi gerizekaliya anlatir gibi tane tane net soylemeniz gerekiyor ve mumkun olan en kisa kelimelerle yapmalisiniz bu islemi. Camlar ve aynalar bildigim kadari ile ( yanlisim varsa duzeltin lutfen ) icon donanimda standartta kilit tusuna iki kere basinca kapaniyor. Aynalar tek basmada camlar aciksa onun icinde iki kere basmada kapaniyor. Basi modellerde tus kombinasyonu olabilir bilemiyorum veya basili tutmak gerekebilir. Ama ters islem yaptiginizda aynalari aciyor fakat camlei indirmiyor. İcon bir alt paketinde yine eller serbest kart varsa siatem ayni olmasi lazim. En bos pkeyte sadece camlar kapaniyor olmasi gerek. Eger aracta bu altyapi yoksa sistem uygulanabiliyor ama foyatini bilemiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dolunayrfc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam istanbuldaysan 300 tlye yapan birisi var İnternette gezerken bulmuştum yaptığı araçlar resmini paylaştı orjinalden daha iyi çok net bir görüntüsü vardı fakat zamanım olmadığından yaptıramadım ama yaptıracağım ilk fırsatta

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serviste geri görüş kamerasını 2017 temmuzda 400 tl ye taktırmıştım zamanında.

ikizs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim arkadaşlar. Araştırmaya devam edeceğim. Selam ve saygılar

buraksoylu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşım. Ben 2 hafta önce geri görüş kamerası taktırdım. Kamera siparişini çin menşeili bir site üzerinden verdim ve ödediğim para 80 tl idi kameraya. programı aktifleştirmek için 50 tl ödedim. sanayide montaj için de 100 tl aldılar. bana toplam maliyeti 230 tl oldu. sen de toplamda 300-350 tl gibi bir maliyete rahatlıkla çıkabilirsin işin içinden. paran cebinde kalsın.

Alaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlacağım ama öne park sensörü taktırdıysanız yorumunuzu alabilir miyim?