Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane 4 ICON Direksiyon yanındaki ve arkadaki hava kanallarından Hava Gelmiyor

Teşekkür / Beğen

Post Megane 4 ICON Direksiyon yanındaki ve arkadaki hava kanallarından Hava Gelmiyor

Merhaba , Megan 4 icon paket sahibiyim direksiyon yanındaki (ekranın sağı ve solundaki ) ve Arka tarafın hava kanallarından klimayı açtığımda hava gelmiyor bazen geliyor bazen gelmiyor neye göre oluyor anlayamadım yardımcı olursanız sevnirim.

Teşekkür / Beğen

hımm Megane 4 ICON Direksiyon yanındaki ve arkadaki hava kanallarından Hava Gelmiyor

Merhaba , Megan 4 icon paket sahibiyim direksiyon yanındaki (ekranın sağı ve solundaki ) ve Arka tarafın hava kanallarından klimayı açtığımda hava gelmiyor bazen geliyor bazen gelmiyor neye göre oluyor anlayamadım en sağ ve en sol yani cam kenarlarındakilerden sürekli olarak geliyor ama diğerleri dediğim gibi rastgele çalışıyor yardımcı olursanız sevnirim.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı mehmettufan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba , Megan 4 icon paket sahibiyim direksiyon yanındaki (ekranın sağı ve solundaki ) ve Arka tarafın hava kanallarından klimayı açtığımda hava gelmiyor bazen geliyor bazen gelmiyor neye göre oluyor anlayamadım en sağ ve en sol yani cam kenarlarındakilerden sürekli olarak geliyor ama diğerleri dediğim gibi rastgele çalışıyor yardımcı olursanız sevnirim.

Mutlaka denemissinizdinir ama bazen dalginlik ile unutulabiliyor. Hava yonlendirme ayari ayaklardayken veya cam konumundayken ust orta kanallardan hava ya hic gelmez ya cok az gelir. Yonlendirmeyi yuze gelecek sekilde ayarlarsaniz daha fazla ve surekli hava akisi saglanir. Yanlis anlamayin litfen hatirlatma anlaminda

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gökhan Gümüş
    gokhan3505 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    ortadan gelecek şekilde ayarladınız mı ? buna rağmen gelmiyorsa servise bi uğrayın derim.
    SİVAS DURDULU ORTAOKULU . I love my car. Meggy III (2012-2016) Clio IV (2016-....)

5. Teşekkür mehmettufan Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    ne yaparsam yapayım gelmiyor servise götüreyim desem bazennleri de kafasına göre geliyor bende anlamadım

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı mehmettufan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eger klimaniz elektronik ise auto modundayken olabilir ama yonlendirme kismina mudahale ediyor mu auto dayken onu bilemiyorum. Autoyu devre disi birakip denediyseniz yine ayniysa servise gosterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Teşekkür mehmettufan Mesaja Teşekkür Etti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler