Renault talisman orjinal işikli kapi eşiği

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında yazılımsal bir sıkıntı olabilir mi acaba?Çünkü ben e sağ koltuğa kumanda edildiğinde de kaydet yazısı çıkıyor.Kayıt ettikten sonra ayarları elle bozup kullanıcı ayarları ile geri çağırma yaptınız mı hiç?Ben yapmadım.Bir denemek lazım.
Sağ koltukta kapıyı açınca karşılamayı kast ediyorsanız onun için yazılım ile birşeyler yapmak gerek,ir diye düşünüyorum.Kamera açma gibi o özellikte açılabilir bence.
Bagaj kapamayı ben yapacağım.Yapınca paylaşırım.

Sağ koltuk ile hafızaya kaydet olarak birşey çıkmıyor kaydetmiyorda sadece sol koltuk . Benim yazılım bir tuhaf servis beynini sıfırlayıp yazılım atmıştı 8.0 lt. Den aşşa yakmadığı için halada aynı bazı uyarı yazılarıda dil türkçe olmasına rağmen ingilizce söylüyor . Müsait bir zamanda r-link 2.2.19.200 e güncelliyince bakalım durum nasıl olucak

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sağ koltuk ile hafızaya kaydet olarak birşey çıkmıyor kaydetmiyorda sadece sol koltuk . Benim yazılım bir tuhaf servis beynini sıfırlayıp yazılım atmıştı 8.0 lt. Den aşşa yakmadığı için halada aynı bazı uyarı yazılarıda dil türkçe olmasına rağmen ingilizce söylüyor . Müsait bir zamanda r-link 2.2.19.200 e güncelliyince bakalım durum nasıl olucak

Güncelleme ile inşallah düzelecektir.Ben de sağ koltuğa kumanda edince kaydet butonu çıkıyor onu biliyorum.Diğer şeylere bakmak lazım.

dada

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Işıklı kapı eşiğinin montajını yaptınızmı?Ben serviste yaptırmıştım.Iki ay olmadan ışıkları yanmamaya başladı.Kontrol edince pillerinin bittiğini fark ettim.Üzerinde toshiba 2430 piller bu kadar kısa sürede neden bitmiş olabilir.Üstelik aracı çok kullanmıyorum.Montajı kontrol ettim.Mıknatıslar yerli yerine yapıştırılmış.Zaten belli bir süreden sonra kapı kapatılmasa bile kendi otomatik kapatıyor.Acaba orjinalinde içinden gelen pillerin ömrü bitik olabilir mi? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Işıklı kapı eşiğinin montajını yaptınızmı?Ben serviste yaptırmıştım.Iki ay olmadan ışıkları yanmamaya başladı.Kontrol edince pillerinin bittiğini fark ettim.Üzerinde toshiba 2430 piller bu kadar kısa sürede neden bitmiş olabilir.Üstelik aracı çok kullanmıyorum.Montajı kontrol ettim.Mıknatıslar yerli yerine yapıştırılmış.Zaten belli bir süreden sonra kapı kapatılmasa bile kendi otomatik kapatıyor.Acaba orjinalinde içinden gelen pillerin ömrü bitik olabilir mi? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.
Merhaba.Maalesef henüz fırsatım olmadı ve monte etmedim.
İçindeki piller muhtemelen zayıflamıştır.Genelde üretim sonrası bekleyen pillerde görülen bir durum bu.
Duracell pil ile degiştirmenizi tavsiye ederim.O daha uzun ömürlü olur.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba arkadaşlar.

Kapı eşiğini alalı çok oldu ancak montajını ancak Kurban Bayramının hemen öncesinde yapabildim.Montaj ile ilgili ister orjinal olsun,ister orjinal olmasın benzer şekilde led ya da krom kapı eşiği montajını kendiniz yapmak isterseniz, bu videodaki tariften yararlanabilirsiniz.

İyi seyirler;

jb1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal kapı eşikleri duruyorsa ve satmaya niyetiniz varsa talibim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Son düzenleme: