Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Plaka ampulu

ilkerada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Plaka ampulu

Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Son günlerde yaygınlaşan ve yakıştığını düşündüğüm led ampuller hakkında

Öncellikle Plaka lambalarından başlayarak led ampuller ile değiştirmek istiyorum.Fakat ampullerin bir ölçüsü oluyormuş. Aracım Yeni kasa Boradway, plaka lambası için sizce kaç mm ölçüsünde ampul almalıyım? Daha önce değiştiren yada bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı ilkerada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Son günlerde yaygınlaşan ve yakıştığını düşündüğüm led ampuller hakkında

Öncellikle Plaka lambalarından başlayarak led ampuller ile değiştirmek istiyorum.Fakat ampullerin bir ölçüsü oluyormuş. Aracım Yeni kasa Boradway, plaka lambası için sizce kaç mm ölçüsünde ampul almalıyım? Daha önce değiştiren yada bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
    Üzerinden çıkan ampül ü alıp aksesuar cıya gidin . T10 dipsiz ampul olabilir

Teşekkür / Beğen

uzun kısa tipler var tavsiyem 3 led olan ampulerdir gün ışıgı bulmak zor ama beyaz bulunuyor eski ampulun yerine direk oturur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)