Sayfa 14 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 4111213141516 SonuncuSonuncu
Toplam 158 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 gizli özellikleri açtim

Redtiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Hangi eculardan açılacak bana anlatabilecek var mı? Videoya ulaşamıyorum

Mustafa USTA
    T.C Vatandaşı

*USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Aracınız da oluşabilecek arızalardan Renault Fan Club Forumu sorumlu değildir...!

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı *USTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız da oluşabilecek arızalardan Renault Fan Club Forumu sorumlu değildir...!
    Baştan da belirttik bak herşey kendi sorumluluğunuzda dedik.eğer konu faydadan çok zarara yol açıyorsa konuyu kapatabiliriz ya da sansürleyebiliriz.Musrafa abi belli ki size serzenişte bulunanlar olmuş,işini halleden arkasını dönüp gitmiş.Yetki sende kapat istersen konuyu.sen bilirsin.benim için sıkıntı yok.

4. Teşekkür emrahtstn Mesaja Teşekkür Etti.
    emrahtstn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Redtiger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi eculardan açılacak bana anlatabilecek var mı? Videoya ulaşamıyorum
    Biraz riskli bir iş o yüzden ulaş atardan yardım alarak yapabilirsin ufak bi hata da beyne zarar verebilir beynin sıfırlanmasına yol açabilirsin prof destekle bu gibi problemde sorunu çözecektir. En iyisi işi ehline yaptırmak en doğrusu. Tabi karar yine sizin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SIIRTLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı maninwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan da belirttik bak herşey kendi sorumluluğunuzda dedik.eğer konu faydadan çok zarara yol açıyorsa konuyu kapatabiliriz ya da sansürleyebiliriz.Musrafa abi belli ki size serzenişte bulunanlar olmuş,işini halleden arkasını dönüp gitmiş.Yetki sende kapat istersen konuyu.sen bilirsin.benim için sıkıntı yok.
    Maninwar öncelikle teşekkür etmek istedim bende site dışından görüp geldim aracım 1.5 joy hesabıma onay gelmesi uzun sürdü birşey açamadım ama teşekkür ederim en azından bilgi sahibi oldum

Teşekkür / Beğen
    Alıntı SIIRTLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maninwar öncelikle teşekkür etmek istedim bende site dışından görüp geldim aracım 1.5 joy hesabıma onay gelmesi uzun sürdü birşey açamadım ama teşekkür ederim en azından bilgi sahibi oldum
    Rica ederim nedemek.

SIIRTLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Rica ederim nedemek.
    Çalışmalarınızın devamını diliyorum siz denedikçe bende fırsat buldukça joy için deneyeceğim

Teşekkür / Beğen
    Merhaba aracım 2013 1.2 75BG joy daha önce aldığım bluetooth modullu obd cihazımla https://www.drive2.ru/l/463462843878998224/ linkteki programı indirip kurdum. biraz uğraştırıcı oldu bağlanması anlaması ve sonuç olarak

Cluster X98 beyninden Ecran ayarlarından
    Sürüş ışığını aktif etmeme rağmen açılmadı. sanırım bir başka yerden de aktif etmem gerekiyor.
    yine Cluster X98 beyninden
    Aracımın yağ bakımlarını uyarı zamanını 10.000km ve 1 yıl olarak değiştirebildim.
    burada aracın toplam kilometresini son güncellemeden sonra gecen kilometreyi son yağ bakımına kaç km ve gün kaldığını görebiliyorsunuz

Follow ME özelliğini EMM beyninden EMM_Lighting altındaEMM_Lighting - Configuration kısmından Nbx_FOLLOW_ME_HOME_CF ayarını 0 dan 1 şeklinde değiştirip profosyonel modu açıp send tuşluyorum ama aktif edemiyorum. aşağıdaki gibi bir yazı çıkıyor Blocked obd gibi

Konu ismaildoganw tarafından ( 2 Gün önce Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı ismaildoganw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba aracım 2013 1.2 75BG joy daha önce aldığım bluetooth modullu obd cihazımla https://www.drive2.ru/l/463462843878998224/ linkteki programı indirip kurdum. biraz uğraştırıcı oldu bağlanması anlaması ve sonuç olarak

Cluster X98 beyninden Ecran ayarlarından
    Sürüş ışığını aktif etmeme rağmen açılmadı. sanırım bir başka yerden de aktif etmem gerekiyor.
    yine Cluster X98 beyninden
    Aracımın yağ bakımlarını uyarı zamanını 10.000km ve 1 yıl olarak değiştirebildim.
    burada aracın toplam kilometresini son güncellemeden sonra gecen kilometreyi son yağ bakımına kaç km ve gün kaldığını görebiliyorsunuz

Follow ME özelliğini EMM beyninden EMM_Lighting altındaEMM_Lighting - Configuration kısmından Nbx_FOLLOW_ME_HOME_CF ayarını 0 dan 1 şeklinde değiştirip profosyonel modu açıp send tuşluyorum ama aktif edemiyorum. aşağıdaki gibi bir yazı çıkıyor Blocked obd gibi

Joylarda sürüş ışığı açılmıyor bildiğim kadarıyla.follow me ilgili ecunun tüm değerlerini göstercek şekilde resim atarmısın.(resmini koyduğun bölüm ama üst ve alt kısımdaki bilgiler görünmüyor gerekirse 2 resimde gönder)

Teşekkür / Beğen

Joylarda sürüş ışığı açılmıyor bildiğim kadarıyla.follow me ilgili ecunun tüm değerlerini göstercek şekilde resim atarmısın.(resmini koyduğun bölüm ama üst ve alt kısımdaki bilgiler görünmüyor gerekirse 2 resimde gönder)

diğer foto

ekranın sol alt kısmında blocked eml yazıyor sanki işlemi yapmıyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 24 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (3 kayıtlı ve 21 misafir)

1. 3harfli,
  2. maninwar,
  3. gowlet