Sayfa 27 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 1724252627
Toplam 269 adet sonuctan sayfa basi 261 ile 269 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 gizli özellikleri açtim

Teşekkür / Beğen

Merhaba;
    Benim aracın 2016 model touch 1.5 dci 75 BG geçen gün eko mod tuş aldım ve taktım. Altında bağlantı mevcuttu. Ekranda da eco ışığı yandı. Ancak ben performansa bir değişim hissetmedim. Acaba aracı gizli özelliklerinde ayrıca eco modu nu açmamız mı gerekiyor. Bu konuda yorumlarınızı rica ediyorum. Bir de aracı ekspertiz firmalarına görürüp eko modlu ve eko modsuz şekilde güç testine soksam acaba eco modu çalışıp çalışmadığı anlaşılır mı(güç düşüşü yaşanırsa) şimdiden yardımcı olacak ve yorum yapacaklara teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

emre06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı agoksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    Benim aracın 2016 model touch 1.5 dci 75 BG geçen gün eko mod tuş aldım ve taktım. Altında bağlantı mevcuttu. Ekranda da eco ışığı yandı. Ancak ben performansa bir değişim hissetmedim. Acaba aracı gizli özelliklerinde ayrıca eco modu nu açmamız mı gerekiyor. Bu konuda yorumlarınızı rica ediyorum. Bir de aracı ekspertiz firmalarına görürüp eko modlu ve eko modsuz şekilde güç testine soksam acaba eco modu çalışıp çalışmadığı anlaşılır mı(güç düşüşü yaşanırsa) şimdiden yardımcı olacak ve yorum yapacaklara teşekkür ediyorum. Saygılarımla.
    bende eko mod açık kapalı epey fark ediyor 0,9 tce
    Clio 4 0.9 SportTourer SportTourer Icon

Teşekkür / Beğen
    Gizli özellikler sayesinde park lambalarının sürekli yanmasını sağlayabiliyor muyuz? Far anahtarı autodayken gündüz de olsa park lambaları yansın istiyorum.

ozgurkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı agoksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    Bende 2014 Model 1.5 Dci İcon var, eco açıkken klima performansı düşüyor, araç normale göre performansını çok düşürüyor. Açıkçası hiç faydasını görmedim yakıta. Araç gitsin diye daha fazla gaza basarak daha çok yaktırıyorsun.

5. Beğeni maninwar liked this post
    KaanKurumbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Söylediğin ayarı yaptım ilk başta arıza lambası söndü yola çıkim test edim dedim her frene basmamda ekrana stop lambaları kontrol arızası geldi bir süre sonra ekranda kalıcı olarak kaldı yine.

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı KaanKurumbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediğin ayarı yaptım ilk başta arıza lambası söndü yola çıkim test edim dedim her frene basmamda ekrana stop lambaları kontrol arızası geldi bir süre sonra ekranda kalıcı olarak kaldı yine.
    Farklı beyinlerde aynı işlemi dene birde.yani taramadan clio 4 aracı seç oradan altta çıkan tüm eculardan emm lighting ayarlarına girip stop with led cf falsa yap.olmadı elm lighting mebusun ekranı kaydırarak tüm ayarlar görüncek şekilde ekran resmi al bana mail at bi kontrol ederim.hiç olmadi teamspeak indir uzaktan yardımla bakarım.çözülülür inşallah.

KaanKurumbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı maninwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farklı beyinlerde aynı işlemi dene birde.yani taramadan clio 4 aracı seç oradan altta çıkan tüm eculardan emm lighting ayarlarına girip stop with led cf falsa yap.olmadı elm lighting mebusun ekranı kaydırarak tüm ayarlar görüncek şekilde ekran resmi al bana mail at bi kontrol ederim.hiç olmadi teamspeak indir uzaktan yardımla bakarım.çözülülür inşallah.
    Yardımın için çok teşekkür ederim baktım iş çözülecek gibi değil ben de renault’tan iyi anlayan bir arkadaşı aradım. Emm denilen şey sök başka arabadan tak direk çalışır kodlaması vs hiç birşeyi yok dedi. Bu da bana ecunun resetlenince düzeleceği çağrışımı yaptı. Doğru gittim ingiliz anahtarını aldım kutup başlığını söktüm 10 saniye bekleyip geri taktım olay kökten çözüldü hata falan kalmadı arabada Bu arada aynı sorunu yaşayan arkadaşlar kutup başlığı sök tak yapınca teyp kod istiyor bilginiz olsun kodunuz yoksa teybi yerinden söküp seri nodan hesaplatmanız veya yetkili servisten kod almanız gerekebilir.

firatdemirel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    yok mu istanbulda yardım edecek ? Elim de parça yok sadece follow me açılsa yeter ücret karşılığı şeklinde.2013 joy aracım

Teşekkür / Beğen

Alıntı firatdemirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok mu istanbulda yardım edecek ? Elim de parça yok sadece follow me açılsa yeter ücret karşılığı şeklinde.2013 joy aracım
    Clio4 araçlar biraz sorunlu araç siz bir özelliği açarken kendiliğinden aracın başka ayarları değişiyor
    sonra kompe farlar sönüyor arıza ikazı vermeye başlıyor
    Ben Fallowme özelliğini açtım fakat bun araçtaki özellik kumandadan kapıları kilitleyince yanmıyor araçtan inmeden 1 kere sellektör yapınca yanıyor bilgin olsun
    Oto Performans ve Yakıt Ekonomi Yazılımları
    Aracınızdaki Gizli Gücü Açığa Çıkartın

www.akdenizelektronik.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)