Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daha önce yapanlar vardır umarım.

burakkorull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

reno Daha önce yapanlar vardır umarım.

Merhaba arkadaşlar

Araçlarımız'da Yıkamalardan ve yanlış silme kurutmalardan dolayı oluşan gözle görülen hareli çizikleri nasıl komple gideriyorsunuz ? veya ne sıklıkla bu işlemi yapıyorsunuz

ve yıkamayı kendiniz yapıyorsanız hangi bezleri kullanıyorsunuz ben (güderi ) duydum ama camlar içinmiş dış kasa için nasıl bez kullanmak lazım ?

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı burakkorull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Araçlarımız'da Yıkamalardan ve yanlış silme kurutmalardan dolayı oluşan gözle görülen hareli çizikleri nasıl komple gideriyorsunuz ? veya ne sıklıkla bu işlemi yapıyorsunuz

ve yıkamayı kendiniz yapıyorsanız hangi bezleri kullanıyorsunuz ben (güderi ) duydum ama camlar içinmiş dış kasa için nasıl bez kullanmak lazım ?
    Bahsettiginiz cizikler yuzeysel ise basit pasta cila ile giderilir. Kendiniz ellende yapabilirsiniz pasta cila islemini ama makineyle yapilmis kadar iyi olmaz. Guderi bez camlar icin cok iyi fakat kurumaya baslayinca o bezle silmek iskence haline geliyor. Ben tekstil atolyelerinden iz birakmayan kumas parcalarindan alip kullaniyorum. Ne kapirta ne de camlarda iz kalmiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben aracı kurulamak için linkteki ürünü almıştım. 3 yıldır kullanıyorum.Gayet etkili.
    https://urun.n11.com/bez-ve-havlu/ub...60cm-P73929380

maninwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Yolda,bir yada iki defa makinayla hafif aşındırıcı hare giderme yaparım kendim.ayrica elimde çok çeşitli markalar cila var ayda bir 2 ayda bir duruma gore parlasın ve korusun diye cila yaparım.

Kurulamasa uzun tüylü mavi kurulama havlusu birde rossmann marka cam bezi kullanıyorum.renk beyaz.

Teşekkür / Beğen
    bu üründen bu linkte 1 adet kalmış onu da ben aldım çok teşekkür ederim bununla deneyelim.

Alıntı Befe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aracı kurulamak için linkteki ürünü almıştım. 3 yıldır kullanıyorum.Gayet etkili.
    https://urun.n11.com/bez-ve-havlu/ub...60cm-P73929380

Teşekkür / Beğen
    bu makine ayrıca satılan bir şey değil mi ? canavar taşı gibi ama ucunda kalın sünger gibi bir şey var

Teşekkür / Beğen
    iz bırakmayan bez desem sanırım anlarlar tekstıl atolyeleri gıdıp alayım şlave olsun

Alıntı er.tansel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiginiz cizikler yuzeysel ise basit pasta cila ile giderilir. Kendiniz ellende yapabilirsiniz pasta cila islemini ama makineyle yapilmis kadar iyi olmaz. Guderi bez camlar icin cok iyi fakat kurumaya baslayinca o bezle silmek iskence haline geliyor. Ben tekstil atolyelerinden iz birakmayan kumas parcalarindan alip kullaniyorum. Ne kapirta ne de camlarda iz kalmiyor.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı burakkorull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iz bırakmayan bez desem sanırım anlarlar tekstıl atolyeleri gıdıp alayım şlave olsun
    Sizin bi sey soylemenize gerek yok kumas parcalarina dokununca anliyorsunuz zaten. Hafif kaygan yapida olanlari tercih edin.

Teşekkür / Beğen

çok teşekkür ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)