Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göstergeki ikaz lambasının anlamı

Teşekkür / Beğen

Göstergeki ikaz lambasının anlamı

selam arkadaşlar , dün 2012 fluence dinamik 110 hp manuel modeli satın aldım ve aranıza yeni katıldım. aşağıda paylaşacağım uyarı ekranda hala duruyor. servise gitmeden sizlere sormak istedim. bilgisi olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum. teşekkürler

Teşekkür / Beğen
    yanan ışık

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür / Beğen
    bu uyarının üstünde aynı renkte yukarı ok tuşu da çıkıyor. bu ok tuşu sanırım vites değiştir uyarısı , (yanlışım var ise düzeltin) ancak bu ok işareti yanıp sönüyor.

Uğur BAŞAR
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Daha önce böyle bir konu var , bir inceleyin.Bence sorun yok.Zaten sorun olsa sorunun tehlikesine göre turuncu ve ya kırmızı yanan uyarı olur.

http://www.renaultfanclub.com/fluenc...onmuyor-2.html
    Sellektör yapıp durma; doğuştan dikiz aynasına bakmam ben..

5. Beğeni karacan liked this post

Teşekkür / Beğen
    okudum , servise sormak lazım, teşekkürler, bu arada aracın yakıt verisi ile ilgili bişi sormak istiyorum. dizel araç, sabah işe gelirken 9 lt ortalama gösteriyordu. aldığımda 6,4 olarak aldım. şimdi 9 oldu. kullanıcı ile ilgili sanırım. ? ortalama yakıt verisi doğrumu dur

Uğur BAŞAR
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı necessary_love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okudum , servise sormak lazım, teşekkürler, bu arada aracın yakıt verisi ile ilgili bişi sormak istiyorum. dizel araç, sabah işe gelirken 9 lt ortalama gösteriyordu. aldığımda 6,4 olarak aldım. şimdi 9 oldu. kullanıcı ile ilgili sanırım. ? ortalama yakıt verisi doğrumu dur

Ortalama yüksek.Yanlış göstereceğini sanmıyorum. Ancak yakın zamanda sıfırladıysanız başlarda yüksek değerler yüksek çıkar.Hepsini sıfırlayıp 200-300 km aynı tempoda kullanın.Bakalım ne gösterecek.
    Sellektör yapıp durma; doğuştan dikiz aynasına bakmam ben..

nigne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    yanan ışık

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    vites artirma uyarısı ışığı araba vites istediginde yaninda ok çıkar.sorun yok

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür / Beğen
    ok işareti vites arttırma uyarısı olduğunu düşünmüştüm. ancak resimdeki uyarı hiç sönmüyor. tuhaf olan bu değil mi? baskı balata bilya da mı sorun var diyor acaba? bunu çözemedim.

İSMAİL 54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    ok işareti vites arttırma uyarısı olduğunu düşünmüştüm. ancak resimdeki uyarı hiç sönmüyor. tuhaf olan bu değil mi? baskı balata bilya da mı sorun var diyor acaba? bunu çözemedim.
    bu ışığı hiç göemedim anacak ikaz değil rengi turuncu veya kırmızı olurdu ikaz olsaydı eğer. ok bizim araçlardada ver araç vites istediğinde belirir vitesi bulunca söner yukarıveya duruma göre yanar. sizde yanan vites işareti için arkadaşın attığı konu linkini açtım gerekli açıklamayı yapmış arkadaşlar. ben ilk defa bir araçta öyle bir işaret gördüm.

Taylan AYDIN karacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

http://www.renaultfanclub.com/fluenc...onmuyor-2.html

bu konuda versiyona bağlı yanabileceği söylenmiş. kanımca arıza olsaydı ilk çalışmada sesli uyarı verir ve servis ışığı yakardı. yinede yolun düşünce servise uğrayın belki yeni yazılım atıp söndürülebillir

........FLUENCE.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)