Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Flash'a Kısa şanzıman

Teşekkür / Beğen

Flash'a Kısa şanzıman

Merhaba arkadaşlar Flashım'ın şanzıman oranları çok uzun biraz kısaltarak daha atik bir hale getirmek istiyorum fairway şanzımanı düşünüyorum veya broadway ama broadwayin çok kısa kalacagını sanıyorum daha önceden böyle bir işlem yapan arkadaşlar varsa bilgi verirse çok sevinirim teşekkürler.
    Konu emo16 tarafından (22.Mart.2018 Saat 20:04 ) değiştirilmiştir.

Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Flash ınızda bir problem yoksa uzun şanzumanda olsa hiç bir şekilde performans olarak zayıf hissettirmemesi lazım.
    Öncelikle aracınızdaki problemi çözün.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

Kerem SAYARI
    T.C. Vatandaşı

ROADFOX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Hiç tavsiye etmem karakteristik olarak çok güzel bir şanzıman+güç+zaman dengesi vardır bence oynamayın elbette bir arızası yoksa........
    ''Ankara rüzgarı Akdenizde esiyor ''
    0 RH(-)

Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Kullandığım araçlar arasında en güzel şanzıman oranı Flash da. Araba 3000 devirde 130 km hızla gidiyor. Şimdiki atmosferik motora sahip olan sıfır araçlarda bile bu oran yok. Sıfır araba alıyosun 3000 devirde 110 la gidiyo .. Yerinizde olsam hiç dokunmam. Çünkü flashın 1-2-3 dişlisi kalkışlar için gayet yeterli seviyede.

5. Beğeni ROADFOX liked this post

Teşekkür / Beğen
    Aracımda bir problem yok sadece ara hızlanmalar daha atik olsun diye dşünüyorum
    Alıntı Emre37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flash ınızda bir problem yoksa uzun şanzumanda olsa hiç bir şekilde performans olarak zayıf hissettirmemesi lazım.
    Öncelikle aracınızdaki problemi çözün.

Teşekkür / Beğen
    evet levent bey dişli oranları çok güzel uzun fakat 3.vitesten sonra araç duvar oluyor bu açığı kapatmak için kısa şanzıman koymak istiyorum
    Alıntı RedFoX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandığım araçlar arasında en güzel şanzıman oranı Flash da. Araba 3000 devirde 130 km hızla gidiyor. Şimdiki atmosferik motora sahip olan sıfır araçlarda bile bu oran yok. Sıfır araba alıyosun 3000 devirde 110 la gidiyo .. Yerinizde olsam hiç dokunmam. Çünkü flashın 1-2-3 dişlisi kalkışlar için gayet yeterli seviyede.

Levent İNCE
    RedFoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı emo16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet levent bey dişli oranları çok güzel uzun fakat 3.vitesten sonra araç duvar oluyor bu açığı kapatmak için kısa şanzıman koymak istiyorum
    Yakıt ekonomisi açısından elletmemenizi öneririm. Uzun yolda çok ekonomik hale geliyor. Zaten bu araçta 100 km hızdan sonrası tehlikeli 2,500 devirde sabit gidin ne güzel.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)