2017 Q4 Harita guncelleme

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 aya kadar 2018 Mart ayı güncellemesi gelecek.

GokhanGfb16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam selamlar 2018 mart ayi güncellemesİ gönderebİlİr mİsİnİz ? 8.0. 5 sürüm

timsah1223@gmail.com

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimse cevap vermiyor link gönderende yok link alan arkadaşlarda yardımda bulunmuyor boşuna kendinizi yormayın

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar 2017 Q4 otomatik harita guncellemeyi hazirladim ama buradan yayinlayamiyorum. Medianav surumunuzu yazip mesaj atarsaniz linkleri yollayabilirim.

Merhaba Yunus Emre Bey, benim R-Nav ım şu malum MediaSkin sayesinde 4.0.3 sürümünde. Ayrıca Her açıldığında fatal error hatası veriyor. Bu hata şimdilik sadece saatin ayarlanmasını engelliyor. Ayrıca malum navigasyona giriş "kabul ediyorum" butonu pasif ve bunu mediaskin+total commander aracılığı ile o üç dosyayı kopyala+yapıştır ile yapamıyorum. Bu sorunu düzeltebilsem, sizin de yollayacağınız haritayı yükleyebilsem, başka da birşey istemiyorum.
Teşekkürler.
Yukarıda bahsettiğim tüm sorunlar sitede dönüp duran malum 7.0.5 e yükseltme çabalamalarım ve bundan kaynaklanan sorunlardı. Bugün MediaSkin+TotalCommander ile klasik yöntemle navigasyonu aktif etmeye ççalışacağım, olursa temiz bir güncelleme yapıp sizden alacağım dboot+haritayı kuracağım. Aktifleştirme sorununu aşamazsam ne yaparım artık bilmiyorum...

Ayrıca özel posta kutunuz dolu malesef, mesaj atamıyorum. mes.dur@hotmail.com

Son düzenleme:

aguner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yunus Emre bey işi ticarete döktü. Arkadaşlar çokta bişey beklemeyin.