Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yağ tavsiyesi

cihan38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

hımm Yağ tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba aracim 1.5 dci 75 bg 2013 model şuan 117 binde geçen bahar 94 binde bakimini yaptirdim . Bu baharda yaptiracağim bu iki bakim arasinda motor yağini değiştirmiştim geçen bakim servisteydi hangi yaği kullandilar bakmadim ben 104 binde castrol edge kullandim pek beğenmedim yani çok fark etmedi şimdi motul kullanmayi düşünüyorum siz değerli arkadaşlarin tavsiyesini almak istedim ne kullanmaliyim?

salvador03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben petrol ofisi 5-40 koydurdum 77bindeki aracıma sıkıntısız kullanıyorum

Teşekkür / Beğen
    Kesinlikle motul. Sesi keser ve çekişe faydasını görürsün özellikle düşük devirlerde.

Extreme__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Shell Helix Ultra Pro AR-L 5W30 Motor Yağı 5 Litre RN720
    ben bu yağı aldım kullanıyorum. araç 135 binde. daha önce hep elf kullandım. elf ile arasında pek bir fark olmadı. hangi yağı koysanız başlarda motor sessizleşecektir.
    denemek için aldım ama bir sonrakinde galiba yine elf alıcam. ben 1 ay önce hepsiburada da 130tl küsüre almıştım şimdi 175 civarı olmuş bu yağ. elf ise 110tl-120tl civarı. aradaki farka değmediği kanaatine vardım. ses aynı performans aynı herşey aynı .. çok beklentiniz olmasın pahalı yağlardan. elf ten çok çok daha iyi olduklarını sanmıyorum.
    yine de seçim sizin..
    İnsanın egosundan uzaklaşması, benlik değerini arttıran unsurların bilincinde olması ona değer katar. Zamanın oldukça hızlı akıp gittiği, insanların zor kazanıldığı, paranın zor kazanıldığı, güzel anıların zor kazanıldığı şu dünyada özür dileyin, affedici olun, teşekkür edin, tebrik edin ve ödüllendirin.

5. Teşekkür salvador03 Mesaja Teşekkür Etti.
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Extreme__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu yağı aldım kullanıyorum. araç 135 binde. daha önce hep elf kullandım. elf ile arasında pek bir fark olmadı. hangi yağı koysanız başlarda motor sessizleşecektir.
    denemek için aldım ama bir sonrakinde galiba yine elf alıcam. ben 1 ay önce hepsiburada da 130tl küsüre almıştım şimdi 175 civarı olmuş bu yağ. elf ise 110tl-120tl civarı. aradaki farka değmediği kanaatine vardım. ses aynı performans aynı herşey aynı .. çok beklentiniz olmasın pahalı yağlardan. elf ten çok çok daha iyi olduklarını sanmıyorum.
    yine de seçim sizin..

Aynen dostum şu pahallı iyidir kafasını bırakmalı artık halkımız benim yağ petrol ofisi 5.40 80tl almıştım memnunum

ozgurkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı Extreme__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine de seçim sizin..
    Kesinlikle aynı fikirdeyim, bende elf yağdan bu yağa geçtim hiç fark görmedim hatta elf yağ daha sessizdi. Bence elf en ideali.

Teşekkür / Beğen
    Herkese iyi forumlar
    Yeni konu açmak istemedim. 1.2 16v 75bg için yağ tavsiyrleriniz nelerdir? Servis hangi yağı kullanıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkür / Beğen
    Alıntı uuraygs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar
    Yeni konu açmak istemedim. 1.2 16v 75bg için yağ tavsiyrleriniz nelerdir? Servis hangi yağı kullanıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.
    Servis castrol edge 5w40 kullanıyor

Teşekkür / Beğen
    Teşekkürler.
    Servisin elf kullandığını düşünmüştüm.

er.tansel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı uuraygs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.
    Servisin elf kullandığını düşünmüştüm.
    Servisler agirlikli olarak elf total kullaniyor. Bazi servisler renaultun onayi olan veya renaultun spectlerini karsilayan yaglari insiyatif dogrultuaunda kullanabiliyor. Bilinen markalarda sorun olmaz kullanabilirsiniz.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)