Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Megane 2 Lpg taktırmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir ?

Teşekkür / Beğen

Megane 2 Lpg taktırmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir ?

2006 1.6 hb aracıma lpg montajı yaptırmak istiyorum. En uyumlu ve sorun çıkarmayacak marka hangisidir. Tavsiye ve önerileriniz ?

Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı massimooddo35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 1.6 hb aracıma lpg montajı yaptırmak istiyorum. En uyumlu ve sorun çıkarmayacak marka hangisidir. Tavsiye ve önerileriniz ?
    Bildiğim kadarıyla Renault 1.6 16V kit seçmiyor. Ben şuanki aracımda Atiker kullanıyorum çekişinden , yakıtından çok memnunum.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

Teşekkür / Beğen
    Benim aracım megane 2 1.4 hb. Aracımda atiker lpg var ve çok memnunum. Bir sorun yaşamadım. Benzin fiyatları düşünüldüğünde 100 liraya depo fullemek cezbedici kesinlikle öneririm. Memnun kalırsınız

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEM ARMUTCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Atiker Gold veya Grand serisi fazlasıyla işinizi görecek kaliteli sistemler. Kesinlikle daha pahalı markalara para kaptırmayın. Ayrıca lpg kitinin kalitesinden daha önemli olan şey işçiliktir. İşçilikte dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri emme manifolduna bağlanacak olan nozulların yeri ve açısı. O yüzden iyi bir lpg montaj servisi tecih edin. marka olarak da Atikeri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz

Teşekkür / Beğen
    Ümraniye sanayi sitesinde Candan mühendislik var 3 tane aracımıza oradan taktırdık bakımlarını da orada yaptırıyoruz gayet memnun kaldık tavsiye ederim. Şu anda Atiker Gold 1500 tl civarı diye biliyorum.

Teşekkür / Beğen

Alıntı ecaliskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümraniye sanayi sitesinde Candan mühendislik var 3 tane aracımıza oradan taktırdık bakımlarını da orada yaptırıyoruz gayet memnun kaldık tavsiye ederim. Şu anda Atiker Gold 1500 tl civarı diye biliyorum.
    Ben orada taktırmadım, benden önceki taktırmış ancak bende oraya gidiyorum. Güler yüzlü insanlar. Esnaflar. Tavsiye ederim

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)