megane 2 alınır mı

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 1.6 dynamic exe + tekno paket bulacan bakıcan keyfine
Yanlız bu saatten sonra eski arabaların hepsi sanayiye çalışıyor artık şans işi araba alırsın anahtar vurmassın yıllarca araba alırsın sanayiden çıkamazsın

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Temizini bulmak önemli ikinci elde şans çok önemli

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Sedanını hiç kullanmadım, HB kasasını kullanıyorum gerek yol tutuşu gerek genişliği ile çok iyi araba HB kasa olmasına rağmen simit tank varsa bagajı çok geniş çocuk arabası falan rahat sığıyor. Yakıt konusunda sizi üzmez.

Yolda bırakırsa bir tek manyetik kaptörden bırakır oda bozuk yollarda sensör soketinin gevşemesinden kaynaklanıyor.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sedanını hiç kullanmadım, HB kasasını kullanıyorum gerek yol tutuşu gerek genişliği ile çok iyi araba HB kasa olmasına rağmen simit tank varsa bagajı çok geniş çocuk arabası falan rahat sığıyor. Yakıt konusunda sizi üzmez.

Yolda bırakırsa bir tek manyetik kaptörden bırakır oda bozuk yollarda sensör soketinin gevşemesinden kaynaklanıyor.

redfox...senin araba mı, megane 1 mi....??

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağlamlık açısından Megane 1 Konfor açısından Megane 2

daha mı geniş nasıl yani konfor derken anlamadım tam

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesajlarınız için çok teşekkürler sagolun megane II ler kronıc sorunu olduğunu söylemeseydiniz onlara bakacaktım vazgeçtim focusları inceleyim o zaman bankalar da faiz oranları dağın vivesi gibi oldu ben alana kadar faizi geçtim arabayı bulsam alacam artık
ama kararım clio 4 sportway olacak gibi kaldı buda 55-60 gibi fiyatları artık ondanda dönmezsek
hepinize çok teşekkürler

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesajlarınız için çok teşekkürler sagolun megane II ler kronıc sorunu olduğunu söylemeseydiniz onlara bakacaktım vazgeçtim focusları inceleyim o zaman bankalar da faiz oranları dağın vivesi gibi oldu ben alana kadar faizi geçtim arabayı bulsam alacam artık
ama kararım clio 4 sportway olacak gibi kaldı buda 55-60 gibi fiyatları artık ondanda dönmezsek
hepinize çok teşekkürler
Clio 4 Steyjin lara dikkat edilmeli çoğu filo çıkması şirket aracı.