Yazılım mı gaz tepkime cihazı mı?

cem.levent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2016 1.5 dci icon kullanıyorum aracımın performansını arttırmak istiyorum. Yazılımdan açıkçası biraz çekiniyorum uzun vadede aracıma zarar verir mi? Pedal commander vb gaz tepkime cihazları var piyasada kullanan veya bir fikri olan var mı? teşekkürler.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2016 1.5 dci icon kullanıyorum aracımın performansını arttırmak istiyorum. Yazılımdan açıkçası biraz çekiniyorum uzun vadede aracıma zarar verir mi? Pedal commander vb gaz tepkime cihazları var piyasada kullanan veya bir fikri olan var mı? teşekkürler.
Pedal commander uygun olsa tek başına da keyifli fakat 800 liralar çok fazla bence yazılım daha iyi abartmadan çıtır yazılım iyidir .

cem.levent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gün içinde tepkime cihazını test etmeye gidicem deneyimimi size iletirim

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede 1.2 icon var 75 bg bende araştırdım biraz pedal commander çok fark yaratıyomuş bende almayı düşünüyorum. İzlenimlerinizi merakla bekliyorum

cem.levent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bendede 1.2 icon var 75 bg bende araştırdım biraz pedal commander çok fark yaratıyomuş bende almayı düşünüyorum. İzlenimlerinizi merakla bekliyorum

Hocam bugün cihazı test ettim ve satın aldım. Gerçekten çok fark varmış arabamı tanıyamadım resmen gaza dokunduğum anda direk reaksiyonu alıyorum çok güzel de bir his. Arabama herhangi bir beygir veya tork artışı yapılmadığı halde yapılmış gibi hissettirdi. Yakıtta da bi değişim yok gibi görünüyor şu an kesinlikle öneririm.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi marka ve kaça aldınız

yolgezer07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Hem yazılım yapan hemde tepkime cihazı satan birisi olarak size şunu tavsiye ederim
Eğer Amacın sadece aracın daha seri ve atak hale gelmesi ise gaz pedali tepkime cihazını size öneririm.
Aynı zamanda yakıt ekonomisi de yapayım dersen yazılımı tavsiye ederim ayrıca yazılım ile gaz pedali tepkime cihazını aynı araçta birlikte uzun süredir kullanıyorum
yazılım için belki bana uzak olabilirsiniz ama gaz pedali tepkime cihazı temini konusunda size yardımcı olabilirim.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Hem yazılım yapan hemde tepkime cihazı satan birisi olarak size şunu tavsiye ederim
Eğer Amacın sadece aracın daha seri ve atak hale gelmesi ise gaz pedali tepkime cihazını size öneririm.
Aynı zamanda yakıt ekonomisi de yapayım dersen yazılımı tavsiye ederim ayrıca yazılım ile gaz pedali tepkime cihazını aynı araçta birlikte uzun süredir kullanıyorum
yazılım için belki bana uzak olabilirsiniz ama gaz pedali tepkime cihazı temini konusunda size yardımcı olabilirim.

Peki ustam bizim 1.2 75 bg lerde yazılım fark gösteriyormu? Pedal commander kullananlara sordum çok fark ettiklerini söylediler

yolgezer07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki ustam bizim 1.2 75 bg lerde yazılım fark gösteriyormu? Pedal commander kullananlara sordum çok fark ettiklerini söylediler
Hem yazılım hemde Pedalchip her ikiside Renault gurubu araçların genelinde çok iyi etki ve sonuç yaratıyor.
Hem uygulaması kolay hemde aracı satarsam söküp yeni aracıma aktarabilirim derseniz Pedalchip bir adım öne çıkıyor

cem.levent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi marka ve kaça aldınız

Ben Pedal commander satın aldım almadan önce de bu gaz tepkime cihazlarını epey araştırdım. Bu ürünü almamdaki sebep her araca özgün olarak içinde yazılım yapılmasıydı. Diğer universal cihazlar gibi tek tip standart değil cihazın içindeki yazılımı benimle beraber istediğim gibi yaptılar. Tabi telefonla kontrol edilebilir olması 36 ayrı modda çalışması bu ürünü tercih etmeme sebep oldu. Çok da içime sindi