Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 3 turbo elektrovana

Teşekkür / Beğen

Clio 3 turbo elektrovana

Arkadaşlar merhabalar

Clio 3 aracım var 1,5 dCi, Turbo elektro vanadan motora giden hortumların geçişini düzenleyen bir maşon var 3 lü T gibi , aracımdaki bu maşon delikleri tıkalı temizlemeye çalıştım olmuyor açılmıyor, parçanın adını da bilmiyorum internette tarif de edemiyorum bu parçayı nerden bulabilirim, bakımları yaptırdığım yerdeki usta bulamazsın dedi kendisi biraz açtı ama hala çok tıkalı ve aracın çekişini çok etkiliyor, cevaplarınız için teşekkürler..

https://hizliresim.com/r1YaXB][/url]
    Konu zaganos tarafından (28.Mayıs.2018 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı zaganos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar

Clio 3 aracım var 1,5 dCi, Turbo elektro vanadan motora giden hortumların geçişini düzenleyen bir maşon var 3 lü T gibi , aracımdaki bu maşon delikleri tıkalı temizlemeye çalıştım olmuyor açılmıyor, parçanın adını da bilmiyorum internette tarif de edemiyorum bu parçayı nerden bulabilirim, bakımları yaptırdığım yerdeki usta bulamazsın dedi kendisi biraz açtı ama hala çok tıkalı ve aracın çekişini çok etkiliyor, cevaplarınız için teşekkürler..

https://hizliresim.com/r1YaXB][/url]
    Basınçlı hava ile açmayı denediniz mi ?
    Birebir aynı olmasada aynı işi yapacak parça vardır oto sanayi de aramak gerekir

3. Teşekkür zaganos Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen

denedik kompresörle hava da bastık ama açılmadı 2 ucundan hava çok rahat çıkıyor bir ucundan tüm gücünüzle üfleyin cok azcik. resmen aracımın boğazını sıkıyor gibi çekmior araç

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)