Sel hasarli araç

sukur1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar resımde gordugunuz uzere sel hasarına ugradık..kaskoluydu araç..bu araç perde çıkar mı sızce??
aracı hıc calıstırmadan cekıcı ıle yetkılı servıse cektıler..
işlemlerı başlattık, eksperi beklıyoruz şuan.

2013 dızel joy otomatık araça ne kadar ödeme yaparlar eğer perte çıkarsa ?? kasko deger lıstesınde 61.700 cıkıyor ama bu rayiç bedel kafamı karıştırıyor..hangı arabaya göre rayiç bedel..??

resım yuklemeye çalıştım ama yuklendı mı bılmıyorum..otomatık vıtesın sevıyesıne kadar,hatta kolcaktakı bardaklık hızasına kadar su gırdi araça.

bu araba ifla olur mu tamır olayına gıtsek..

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
arkadaşlar resımde gordugunuz uzere sel hasarına ugradık..kaskoluydu araç..bu araç perde çıkar mı sızce??

2013 dızel joy otomatık araça ne kadar ödeme yaparlar eğer perte çıkarsa ?? kasko deger lıstesınde 61.700 cıkıyor ama bu rayiç bedel kafamı karıştırıyor..hangı arabaya göre rayiç bedel..??

resım yuklemeye çalıştım ama yuklendı mı bılmıyorum..otomatık vıtesın sevıyesıne kadar,hatta kolcaktakı bardaklık hızasına kadar su gırdi araça.

Resimleri www.hizliresim.com adresine yükleyip ekleyebilirsiniz.

sukur1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://b6QnBG.jpg/b6QnBG

HPI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Aracınızın bir sıkıntı ile karşılaşacağını pek sanmıyorum. Elektronik kontrol üniteleri kaput hizasında veya biraz aşağısında dolayısıyla aracınız detaylı temizlik sonrasında çalışacaktır diye tahmin ediyorum.

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

aracin icine su girmiş se perde cikar kesin.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Perte ayrılması lazim diye düşünüyorum. Olmaz deseker bile siz zorlayin. İleride baska hatakar verebilir

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.

metehanaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun sanırım perte çıkacaktır

sukur1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim herkese..araçımdan sel suyu cekılınce kapıları açar açmaz cok fena bır yanık kokusu ve dumanla karşılaştım..artık neresı kısa devre yaptıysa,araçta mangal yapılmış gıbı bır koku..vıtes kutusunun ustune kadar su gelmişti..
dun eksper gelmiş ıncelemiş ,bugunde servıs hasar tespit tutarını açıklıyacaktı ekspere..
dun eksperle kısa bır konuşmam oldu..bana aracımın guncel pıyasasını sordu; bende en az 60 dedım ,sonrada sız zaten araştırırsınız dedım..
kocaelınde araba fıyatları çok uçuk ,zaten 40 gun önce almıştım..km 97.000 deydı..
araçıma doyamadan gıttı, ama umarım eksper dogru duzgun bır bedel verır.

cunku yıne fluence almayı dusunuyorum memnundum cunku..güneş sıgortadan kaskolu bu arada , bayagı bır sıkıntılıymış bakalım kavga dövüş gecmez ınsallaj