Fluence joy donanim araca hiz sabitleme montaji

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende izmitte ikamet ediyorum. Megane 3 için direksiyon ve tuş aldım ama aktivasyon yapacak bir yere ihtiyacım var. Siz nerede yaptırdınız. Sakarya'ya da gelebilirim. İstanbul'da bir kaç kişi fazla fiyat çektiler.

Merhabalar Gebzede Arkadaşımız Var Adı Turan 0543 492 22 98 İrtibata Geçin Yardımcı Olacaktır...

01ATT65

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tansel Bey merhaba, Kavacıkta aktivasyonu sağlayan ustamızın iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz?

aliguler9254

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende izmitte ikamet ediyorum. Megane 3 için direksiyon ve tuş aldım ama aktivasyon yapacak bir yere ihtiyacım var. Siz nerede yaptırdınız. Sakarya'ya da gelebilirim. İstanbul'da bir kaç kişi fazla fiyat çektiler.

Kusura bakmayın foruma nadir giriyorum mesajınızı şimdi gördüm. Özelden yaptırdığım yeri paylaşırım. Ayrıca diğer arkadaşın verdiği numaradan da irtibata geçerek yaptırabilirsiniz. Kendisi Gebzede ikamet ediyor ve anahtar teslim bu işi yapıyor. Kendisinden birkaç parça malzeme aldım on numara iş yapar.

nullsieben

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar direksiyon simidini uygun nerde buluruz. Cikma veya sifir. Bilgisi olan varmi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar direksiyon simidini uygun nerde buluruz. Cikma veya sifir. Bilgisi olan varmi

Cikmacilara sorarsaniz daha saglikli olur. Ben de bir sire aramistim her yerde olmayabiliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ihd21

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dudullu da yedpa diye bi yer var.orda her turlu orjinal parcayi cok cok uygun fiyata bulabilirsiniz

Macit Köstek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyatı uygun direksiyon bulabileceğim bir yer varmı

alibeyas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursa’da anahtar teslim bu işi yapabilecek bir yer var mı? Yardımcı olabilir misiniz