Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rektefiye sonrası bitmeyen problemler

Teşekkür / Beğen

Angry rektefiye sonrası bitmeyen problemler

2004 model 1.5 dci renault clio aracımı rektefiye yaptırdım. Motorda değişmeyen bir şey kalmadı diye bilirim. aracımı aldım, usta dene bakalım dedi çalıştırdım. Yürürken bir yere sürtüyormuş gibi bir ses geliyor(bu ses hızlandıkça artan bir ses). Ustaya geri getirdim baktı sorunu bulamadı. 1000 - 1500 km kullan geçmezse tekrar bakalım dedi!? Şuan 1000 km yaptım ama geçmedi. 7000 tl masraf yaptığıma mı yanayım sorunsuz sanayiden çıkamadığıma mı? yardımcı olabilecek var mı ?

Emre37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Usta zaman kazanmaya çalışıyor çökün ensesine sorun hakkındaki tahminim motoru toplarken yanlış takılan takılmayan şeyler olabilir.
    05/16 - 11/17 | RENAULT 19 EUROPA 1.4 RN 1996
    01/18 - ........ | TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-İ TERRA SPECİAL A.C. 2001

Kerem SAYARI
    T.C. Vatandaşı

ROADFOX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı mçelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 model 1.5 dci renault clio aracımı rektefiye yaptırdım. Motorda değişmeyen bir şey kalmadı diye bilirim. aracımı aldım, usta dene bakalım dedi çalıştırdım. Yürürken bir yere sürtüyormuş gibi bir ses geliyor(bu ses hızlandıkça artan bir ses). Ustaya geri getirdim baktı sorunu bulamadı. 1000 - 1500 km kullan geçmezse tekrar bakalım dedi!? Şuan 1000 km yaptım ama geçmedi. 7000 tl masraf yaptığıma mı yanayım sorunsuz sanayiden çıkamadığıma mı? yardımcı olabilecek var mı ?

Hata yapmışsınız o şekilde araç teslimde alınmaz teslimde edilmez....ustanızı acil değiştirmenizi tavsiye ediyorum,motor yeni yapılacak,sürtme sesi gelecek ve hızlandıkça artacak ustada ben sorunu bulamadım diyorsa o ustanın çapı bellidir yada niyeti olacak iş değil...geçmiş olsun.
    ''Ankara rüzgarı Akdenizde esiyor ''
    0 RH(-)

4. Beğeni RedFoX liked this post

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler