Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lastik Tavsiye

onur2801 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Post Lastik Tavsiye

Merhaba,ön iki lastiğim lassa impetus revo2 plus 195-55r16 arka iki lastik continental .sağ ön lastiğimi maalesef yarmışım yada yarmışlar emin değilim.doğal olarak bir lastik değişimine gideceğim.ön iki lastik sanıorum yaz lastiği arkadakiler 4 mevsim.acaba öndekilerin yerine 4 mevsim mi alayım yoksa sağ tekere yine yaz lastiğimi alayım.?bu lastik konusunda çok kış için kış lastiğne gerek var mıdır?yoksa 4 mevsim lastik götürür mü ?

Cenk GİRAY
    cnksrp41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben riken marka aldım 600kmdir kullanıyorum çok memnunum. Yumuşak konforlu hemde ucuz lastik.
    Clio 1.2 16v icon beyaz güvercin

onur2801 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    hocam açıkçası benim kavrayamadığım konu şu 4 lastikte 4 mevsim olsa yaz kış beraber götürmezmi?illa yaz için yaz lastiği kış için kış lastiğimi almalıyız? Bu arada açıkcası bende riken düşünüyorum

Cenk GİRAY
    cnksrp41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ben önlere 2 adet kış lastiği almıştım bu kış oyüzden hiç araştırmadım 4 mevsim işini. Şimdi 16inc teneke jant ayarlayıp kışlıkları ona taktırıp kendim değişicem evin önünde
    Clio 1.2 16v icon beyaz güvercin

mstdrms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Bende clio 4 varken Nokian Weatherproof almıştım. Çok iyiydi. Özellikle ıslak zemin ve yüksek süratle girdiğim virajlarda farkını hissettirdi. Yaz mevsiminde de gayet güzeldi.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Captur 1.2 TCe Icon (2013)

Mr.Clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı onur2801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam açıkçası benim kavrayamadığım konu şu 4 lastikte 4 mevsim olsa yaz kış beraber götürmezmi?illa yaz için yaz lastiği kış için kış lastiğimi almalıyız? Bu arada açıkcası bende riken düşünüyorum

il neresi? eğer yaşadığınız ilde kar olmuyor, -2 derecenin altına inmiyor ise yaz lastiği hayli hayli yeterlidir.

bizim bölgede çukurovada (mersin,adana,hatay vs) kış en fazla -2c düşer kar olmaz ve istisnasız herkeste yaz lastiği mevcut.

ncb48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Ömrü ne kadar gider bilmiyorum ama riken mystorm 2 den memnunum. 4 lastiğin aynı özellikte olması gerekiyor bence

S.yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Benimde bir sorum olacak arkadaşlar. Renault fabrika çıkışlarda sanırım goodyear kullanıyor 2. El aldığım araçta o var o yüzden diyorum lassa ve goodyear arasında kaldım ikisinin fiyatıda farklı lastikçilerde aynı toplam 800₺ goodyeardan devam mı etmeliyiz sonuçta test yaparak araç için en performanslı lastiği veriyolar fabrika çıkışı olarak biliyorum önerilerinize açığım.

Teşekkür / Beğen
    Ben comtinental 4 mevsim kullanıyorum, ıslak zemin tutuşu çok iyi tavsiye ederim

salvador03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

michelin tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)