Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 02.10.2013 Haberler

 1. #1
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  02.10.2013 Haberler

   
  Türkiye'de ilk kez YHT ile Konya'dan Ankara'ya organ transferi yapıldı. Organ, bir hastaya nakledilmek üzere Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine ulaştırıldı.


  Türkiye'de ilk kez yüksek hızlı tren (YHT) ile transfer edilen organ, ameliyat için bekleyen hastalardan birine nakledilmek üzere Ankara'da Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine ulaştırıldı.Konya'da B.Ö, adlı erkek hastanın geçirdiği trafik kazası sonucu kaldırıldığı Konya Özel Medicana Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşmesinin ardından, organları yakınları tarafından bağışlandı.

  Ölen kişinin pankreası YHT ile Ankara'ya nakledilirken, böbrekleri ve karaciğeri karayolu ile Antalya'ya, kornealar ise Konya Numune Hastanesine gönderilmişti.

  Kaynak : Hürriyet Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


 2. #2
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Resepsiyonu

  TBMM 24’ncü dönem 4’ncü Yasama Yılı açılış resepsiyonuna TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve eşi Gülten Çiçek konukları tek tek karşıladı.  Resepsiyona Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşleriyle katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli resepsiyona ilk gelen isimlerden oldu. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel eşinin rahatsızlığı nedeniyle resepsiyona eşsiz katılırken tüm kuvvet komutanları da resepsiyonda hazır bulundu. Resepsiyona çok sayıda bakan da katıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül, TBMM Başkanı Çiçek ve Başbakan Erdoğan ve eşiyle birlikte resepsiyona katılanların yanına uğrayarak kısa süreli sohbetler etti. Gül, Devlet Bahçeli’nin yanına giderek MHP’lilerle selamlaşırken, Başbakan Erdoğan selam vermeden yanlarından geçti. Bu sırada Emine Erdoğan Bahçeli ile kafa sallayarak selamlaştı. Başbakan Erdoğan kısa bir süre ayaküstü BDP’li Sırrı Sakık ve Hasip Kaplan ile sohbet etti. Başbakan Erdoğan ’Demokratikleşme Paketi’ ile ilgili olarak BDP’li vekillere, "Bardağın boş tarafını görmeyin" dedi. Bunun üzerine BDP’li Kaplan da, "Bardağın dolu tarafını da görüyoruz ama eksik tarafını da dile getiriyoruz. Beklentilerimiz daha büyüktü. Herkes eve dönecek diye bekliyorduk" diye konuştu.  Erdoğan ve BDP’liler arasında şu diyalog sırasında şunlar konuşuldu: "Sırrı Sakık: Pakete hem yergilerimiz var hem övgülerimiz var. Hasip Kaplan: Bir iki konu var ileride daha rahat konuşmamız gereken bir iki konu var. Erdoğan: En orta yolu bulan açıklamayı, boş tarafı değil dolu tarafıyla görün Hasip Kaplan: Mecburuz görmek zorundayız çünkü bu süreç hassas bir süreç. Erdoğan: Arada sırada marifet iltifata tabidir. Hasip Kaplan: O önemlidir yani görmediğimiz zaman yüzde 10 da dolu olsa bardak yüzde 90’ı anlatamayız. Ama şöyle bir süreç olayı var tabi. Barış oldu bu sene kimse ölmedi çocuklarımız dağdan inecek, içerdekiler çıkacak. Beklenti farklı bir şey.Sırrı Sakık: İnan olun herkes nefesini tutmuş paketi bekliyor. Bu Pakette mesela terörle mücadele yasası hepimiz yaralıyız bundan dolayı. Onlarca, binlerce insan içerde. Böyle bir beklenti vardı.
  Yerel yönetimlerle ilgili değişiklikle ilgili bir beklenti vardı.
  Erdoğan: Hayırlısı bakalım."  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel de, gazetecilerle yaptığı sohbette, Sivas’ta düşen düşen askeri uçakla ilgili, "Çok biyonik bir ordumuz var. Pilotlarımıza güveniyorum, her dakika her saat semalarımızda 25-30 savaş uçağımız uçuyor. Gerekli tahkikat başlatıldı. Kaza tabii ki oluyor, kara yolunda da oluyor, olmuyor mu?" dedi. Özel, başka bir soru üzerine, "TSK’nın en şeffaf dönemini yaşıyoruz. En ufak bir durumda, gelişmede kamuoyunu bilgilendiriyoruz" dedi. Son dönemde artan sınır ihlalleri ile ilgili sorular üzerine ise Özel, "Tedbirlerimizi artırıyoruz. Çok kalabalık şekilde geliyorlar, 1000-1500 kişi. Bunlar tabii ki içeriden de yardım alıyorlar" diye konuştu.

  Kaynak : Hürriyet Haber

 3. #3
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  AİHM’den önemli mülkiyet kararı

  1.500 azınlık malına içtihat oluşturuyor.


  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Yunan vatandaşı oldukları gerekçesiyle kız kardeşlerinden kendilerine miras kalan İstanbul’daki üç binayı alamayan iki kardeşe toplam 5 milyon Euro tazminat ödenmesini kararlaştırdı. Davanın, azınlığa ait İstanbul’daki toplam 1.500 taşınmaz mal için “içtihat” oluşturduğu bildirildi. Yunanistan’ın Katerini kentinde yaşayan Yannis ve Evangelos Fokas isimli iki Yunan vatandaşı, kız kardeşleri Polikseni Pistikas’ın ölümünden sonra kendilerine miras kalan İstanbul’daki üç binayı devralmak istemişler, ancak Ankara bu kişilerin “Yunan vatandaşı” olmalarını gerekçe göstererek binalara el koymuştu.

  BEYOĞLU’NDAKİ BİNALAR

  Milli Emlak Müdürlüğü’ne devredilen İstanbul’un Beyoğlu semtindeki binalardan biri “iş merkezi” olarak kullanılırken, bir diğeri “Rotary Çocuk Evi” olarak kullanıldı ve üçüncüsü ise restore edilerek satıldı.
  68 yaşındaki Yannis ve 65 yaşındaki Evangelos Fokas kardeşler davayı AİHM’e taşıdılar. AİHM, 2009 yılında verdiği kararda, iki kardeşin ‘Mülkiyet Hakkı’nın ihlal edildiğine kanaat getirdi. AİHM dün de bu davayla ilgili tazminatı belirledi. Türk Hükümeti’nin her iki kardeşe toplam 5 milyon Euro tazminat ödenmesini kararlaştıran AİHM, 15 bin Euro da mahkeme masrafı belirledi.
  İstanbullu aile evlat edinmiştiYunanistan doğumlu Polikseni Fokas-Pistikas, 1943 yılında 11 yaşında iken İstanbul’da yaşayan Türk vatandaşı Apostolos-Elisavet Pistikas çifti tarafından evlat edinildi. Polikseni’ye 23-25 milyon euro kadar menkul ve gayrimenkul servet kaldı. Akli melekelerini kaybettiği teşhisiyle Balıklı Rum Hastanesi’ne sevk edildi. Yunanistan’da yaşayan kardeşlerinin (Evangelos ve Yiannis Fokas) vasi tayin edilmeleri talebi ise kabul edilmedi. 1997 yılında Polikseni’nin tüm gayrimenkulleri hazineye geçti. Yaşlı kadının, 2000 yılında ölmesinin ardından kardeşleri 2002’de AİHM’e başvurdu

  Kaynak : Hürriyet Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


 4. #4
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  Diskotek ve barlara vergi ayarı geliyor
  Vergiyi belediye değil artık Bakanlar Kurulu belirleyecek.  Bar, pavyon, gazino, gece kulübü, taverna ve diskotek gibi içkili eğlence yerlerinden alınan ‘eğlence vergisi’ artık Bakanlar Kurulu tarafından belirlenecek. Bu çerçevede Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bazı belediye başkanları ile bir araya gelip bu vergiyi yeniden belirleyecek.BELEDİYELER tarafından belirlenen başta eğlence vergisi olmak üzere bazı vergiler için Bakanlar Kurulu kararı hazırlanıyor. Eğlence vergisi bar, pavyon, gazino, gece kulübü, taverna ve diskotek gibi içkili eğlence yerlerden alınıyor. Bu yerler biletle girilmesi zorunlu olmayan yerler olarak geçiyor. Çıkarılacak Bakanlar Kurulu kararında eğlence vergisinin yanısıra, ilan ve reklam vergisi, işgal harcı, tatil günlerinde çalışma ruhsatı harcı, işyeri açma izni harcı tarifeleri yeniden belirlenecek. Bakanlar Kurulu kararı için son hazırlıklar yapılıyor. Bu çerçevede geçtiğimiz günlerde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in bazı belediye başkanları ile biraraya geldiği öğrenildi.

  ŞİMŞEK TOPBAŞ’LA GÖRÜŞTÜ

  İçki yasaklarını düzenleyen 6487 sayılı yasa ile daha önce belediyeler tarafından belirlenen bazı vergilerin Bakanlar Kurulu tarafından tespit edilmesine ilişkin düzenleme yapıldı. Yasa 24 Mayıs 2013 günü yürürlüğe girdi. Yasanın 16. maddesiyle, Bakanlar Kurulu’na vergi ve harçların tarifelerini ‘belediye grupları’ itibariyle tayin etmesine ilişkin yetki verildi. Böylece daha önce belediyeler tarafından belirlenen eğlence vergisi gibi toplamda 5 vergi Bakanlar Kurulu tarafından belirlenecek. Geçtiğimiz günlerde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın da katıldığı bir toplantıda bir araya geldiği öğrenildi. Toplantıya ayrıca bazı illerin ve ilçelerin belediye başkanlarının da katıldığı ifade edildi. Bu toplantıda harçların mevcut oranlarıyla devam ettirilip ettirilmeyeceği, tek oran belirlenip belirlenmeyeği konularının ele alındığı belirtildi. Maliye Bakanlığı’nın kararname üzerinde detaylı bir çalışma yaptığı ve yakın bir zamanda çıkarılacağı kaydedildi.
  Vergi farkı alınıyorEĞLENCE vergisi eski halinde günlük 100 liraya kadar alınabiliyordu. Her belediye de bunu nasıl uygulayacağını ilan ediyordu. Örneğin turistik bir bölge olan Antalya Büyükşehir Belediyesi, canlı müzik yayını yapan, barlar ve tavernalar, cafe ve diskotekler için günlük 35 lira, lunaparklar için günlük 70 lira, buz pateni işletmeleri için günlük 70 lira, içersinde birden fazla eğlence yeri bulunan diskotek, aqualand gibi yerler için de sezonda aylık 3 bin 750 lira olarak eğlence vergisini belirlemişti. Maliye Bakanlığı’nın da şimdi bu kategoriler üzerinde çalıştığı turistik bölgeler ile büyükşehirleri dikkate alarak bir çalışma yaptığı belirtiliyor. İlan ve reklam vergisi değişecekYİNE çıkarılacak kararnamede ilan ve reklam vergisi de belirlenecek. Bu vergi de belediyeler tarafından belirlendiği için belediyelere göre değişiklik gösteriyor. Örneğin İzmir Büyükşehir Belediyesi ışıklı veya projeksiyonlu ilan ve reklamlardan her metrekare için yıllık olarak 55 lira alıyor. Beyoğlu Belediyesi ise cadde, sokak ve kaldırım üzerinde ışıksız ilanlardan yıllık 1.600 lira, haftalık 320 lira, bina cephesine ve özel mülkiyet üzerine konulan ışıksız ilanlardan metrekareden yıllık 85 lira vergi alıyor

  Kaynak : Hürriyet Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


 5. #5
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  Dünyanın en değerli markaları 2013

  Marka danışmanlık şirketi Interbrand, "Dünyanın En Değerli Markaları 2013 Raporu"nu açıkladı.

  2000 yılından bu yana yapılan araştırmada, 13 yılın ardından ilk kez bir firma Coca Cola'yı zirvedeki yerinden etmeyi başardı.

  Geçtiğimiz yıl 2. sırada yer alan teknoloji devi Apple, yüzde 28'lik değişimle Coca Cola'yı geride bıraktı ve listenin ilk sırasına yükseldi.

  Öte yandan dünyanın en çok ziyaretçi alan arama motoru Google da, geçen yıla kıyasla iki sıra yükselerek Coca cola'nın önüne geçti.

  İşte daha pek çok sürpriz iniş çıkışların olduğu o liste..

  1.Apple

  Marka Değeri: 98,316 milyon dolar

  Değişim:28%  2.Google

  Marka Değeri: 93,291 milyon dolar

  Değişim:34%  3.Coca-Cola

  Marka Değeri: 79,213 milyon dolar

  Değişim:2%  4.IBM

  Marka Değeri: 78,808milyon dolar

  Değişim:4%  5.Microsoft

  Marka Değeri: 59,546 milyon dolar

  Değişim:3%  6.GE

  Marka Değeri: 46,947 milyon dolar

  Değişim:7%  7.McDonald's

  Marka Değeri: 41,992 milyon dolar

  Değişim:5%  8.Samsung

  Marka Değeri: 39,610 milyon dolar

  Değişim:20%  9.Intel

  Marka Değeri: 37,257 milyon dolar

  Değişim: -5%  10.Toyota

  Marka Değeri: 35,346 milyon dolar

  Değişim:17%  11.Mercedes-Benz

  Marka Değeri: 31,904 milyon dolar

  Değişim: 6%  12.BMW

  Marka Değeri: 31,839 milyon dolar

  Değişim:10%  13.Cisco

  Marka Değeri: 29,053 milyon dolar

  Değişim: 7%  14.Disney

  Marka Değeri: 28,147 milyon dolar

  Değişim:3%  15.HP

  Marka Değeri: 25,843 milyon dolar

  Değişim:-1%
  Kaynak : Hürriyet Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


 6. #6
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  Bıçaklanma İddiası

  Cihangir bu dedikoduyla çalkalanıyor! İddialara göre; Kıvanç Tatlıtuğ'un ağabeyi Cem Tatlıtuğ, iki ay önce semtin ortasında bıçaklı saldırıya uğradı. Firuzağa Meydanı'nda gerçekleşen olayda abi Tatlıtuğ; üzerinde motorcu montu bulunan bir kadınla kavga etti. Kadın ani bir hareketle Cem Tatlıtuğ'u bıçakla karın boşluğundan yaraladı. Sinirlenen Tatlıtuğ ise kadına tuğla fırlattı.

  Kaynak : Sondakika Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


 7. #7
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  Rasulayn'da Pyd ile El Nusra Güçleri Çatıştı

  Son günlerde sessizliğin hakim olduğu Rasulayn'da bu akşam havanın kararmasıyla PYD güçleri ile El Nusra cephesi güçleri arasında çatışma başladı.


  Son günlerde sessizliğin hakim olduğu Rasulayn'da bu akşam havanın kararmasıyla PYD güçleri ile El Nusra cephesi güçleri arasında çatışma başladı. Patlamalar ve ardından başlayan top atışlarıyla silah sesleri
  Ceylanpınar'da yankılanırken, halk sınır hattından uzaklaştırıldı. Çatışmaların şiddetlenmesi üzerine sınır hattında güvenlik önlemleri arttırıldı. Sınır hattına zırhlı araçlar sevk edilirken, belediye hoparlörlerinden vatandaşların sınır hattında yaklaşmamaları uyarısında bulunuldu.


  Kaynak : Son Dakika Haber

 8. #8
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  Gaziantep'te Kaza: 3 Ölü, 4 Yaralı

  Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

  Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Şarampole yuvarlanan aracın şoförünün önüne çıkan kediye çarpmamak için manevra yaptığı ancak direksiyon hakimiyetini kaybettiği öğrenildi.
  Kaza, Gaziantep - Oğuzeli karayolunun 10'ncu kilometresinde meydana geldi. 27 YV 732 plakalı aracın sürücüsü Ahmet Kök (44), aniden önüne çıkan kediye çarpmamak için direksiyonu kıvırdı, ancak hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı. Kaza sonucu araçta bulunan sürücü Ahmet Kök ile birlikte Neşe Kök (43) ve Diyab Kök (2) hayatını kaybederken, Emine Kök, Sude Kök, Özge Kök ve Kadir Kök ise ağır yaralandı.Yaralılardan Emine, Sude ve Özge Kök, Şehit Kamil Devlet Hastanesi'ne, Kadir Kök ise Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

  Kaynak : Son Dakika Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


 9. #9
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  'Şire Festivali' Bağ Bozumu ile Başlıyor

  Gaziantep'te 4 gün boyunca sürecek olan ve yok olmaya yüz tutan bağ bozumu ve imece usulüyle 'şire' yapımının canlandırılacağı "1.Uluslararası Şirehanı Yiyecek ve İçecek Festivali" başlıyor.

  Gaziantep'te 4 gün boyunca sürecek olan ve yok olmaya yüz tutan bağ bozumu ve imece usulüyle 'şire' yapımının canlandırılacağı "1. Uluslararası Şirehanı Yiyecek ve İçecek Festivali" başlıyor.
  Festivale, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey Belediyesi, Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Sanayi Odası ve Türsab destek veriyor.Festival hazırlıklarının tamamlandığını ifade eden Sahan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Tekin Öztan, son 200 yılda Gaziantep ticareti için büyük önem taşıyan Şirehan'da böyle bir festivali düzenlemenin büyük önem taşıdığını belirtti. Gaziantep'in son dönemlerdeki en büyük organizasyonlarından birisi olan festivale; Amerika, İngiltere, Fransa, Romanya, Bulgaristan, Güney Kore, Tunus, Malezya, Meksika, Suudi Arabistan ve Slovenya'dan da önemli katılımların gerçekleşeceğini kaydeden Öztan, "Dünyanın birçok ülkesinden festivalimize davet ettiğimiz konuklarımız geliyor. Bu konuklarımız sadece şire yapımı değil, aynı zamanda Türk mutfak kültürünü de yakından tanımak istiyorlar. Onlara yönelik özel programlarımız olacak." dedi.GAZİANTEP'iN ŞİRESİ DÜNYAYA TANITILACAK3 Ekim tarihinde konukların Gaziantep'e gelmesinin ardından 4 Ekim sabahı saat 06.30'da bağ bozumu ile start alacak olan festivalde konukların süreci yaşamasını sağlamak amacıyla önceden belirlenen bir bağda üzüm kesimi gerçekleştirilecek. Festival, yerli, yabancı gazeteci ve diğer konukların katılacağı bağ bozumuyla başlayacak. Konuklara yönelik düzenlenecek olan köy kahvaltısında yöresel kahvaltı geleneği yaşatılacak. Festival 4 gün boyunca devam edecek.


  Kaynak : Son Dakika Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


 10. #10
  Tayfun SÖYLEMEZ
  ByTyFn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Şubat.2013
  Yaş
  31
  Mesajlar
  8.052
  Teşekkür / Beğen

  Şarampole Yuvarlanan Kamyondan Burnu Bile Kanamadan Kurtuldu

   
  Sultangazi TEM Otoyolu Gaziosmapaşa Viyadüğü bitiminde bir kamyon şarampole yuvarlandı.

  Sultangazi TEM Otoyolu Gaziosmapaşa Viyadüğü bitiminde bir kamyon şarampole yuvarlandı. Kamyon sürücüsü kazadan burnu bile kanamadan kurtuldu.
  Kaza, TEM Otoyolu Gaziosmapaşa Viyadüğü bitimi Tekstilkent istikametinde 03.30 sıralarında meydana geldi. İbrahim Mente'nin kullandığı 34 GJ 8654 plakalı kamyon henüz belirlenemeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kamyon bariyerleri parçalayarak yaklaşık 50 metre aşağıda bulunan şarapole yuvarlandı. Taklalar atarak durabilen kamyon içerisinde şans eseri burnu bile kanamadan kurtulan Mente, durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler kamyonu inceledi. Kazayı duyunca olay yerine gelen sürücünün babası İbrahim Mente, kamyonun içersinde oğlunun eşyalarını topladı. Sürücü İbrahim Mente, ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.


  Kaynak : Son Dakika Haber
  http://www.renaultfanclub.com/image....ine=1416790926

  ***** RENUALT MEGANE 2 SEDAN RS *****


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •