Renault Fluence, boyutları ve standartlarıyla C segmenti ile bir üst segmentin kesişme noktasında yer alan bir sedan. Dinamik, akıcı ve şık çizgileriyle rakiplerinden ayrılıyor. İç mekândan yüksek işçilik kalitesi, malzeme seçimi ve ergonomiye yansıyan konfor ve seçkinlik hissi yayılıyor.Renault Fluence'ın geniş kabin boyutları tamamen yolcuların rahatına adanmış, ferah ve konforlu bir iç mekân vaat ediyor.Renault Fluence ergonomisi ve sadeleştirilmiş arabirimleri sayesinde kolayca benimsenebilen bir araç. Kabinde, her sürücü kendine en uygun sürüş konumunu elinin altındaki çok sayıda ayar olanağı sayesinde bulabilecek.Kabinde rahatlık duygusu özenli akustik ve çok iyi seviyedeki iç mekân genişliği değerleri, özellikle olan, önde 1480 mm ve arkada 1475 mm dirsek mesafeleri ile daha da artırılmış.


Arkada oturan yolcular da 238 mm diz boşluğu ile sınıfın en geniş bacak alanına sahipler.530 dm3'lük bagaj hacmi sınıfının en iyileri arasında. Bagaja erişim alçak yükleme eşiği ve arka stopların bir kısmının bagaj kapağı üzerine yerleştirilmesiyle oluşan geniş yatay açıklık (1 020 mm) ile kolaylaştırılmış.Isı konforu da özenli bir çalışmaya konu oldu. İdeal bir etkinlik için, özellikle de ciddi güneş ve nem kriterlerinin geçerli olduğu uluslararası pazarlarda Renault Fluence modelinde ilk donanım seviyesinden itibaren standart klima sistemi ile aşağıdaki noktalarda konumlandırılmış havalandırma ızgaraları birlikte sunuluyor.

Renault Fluence, araçtan uzaklaşıldığında kapıların otomatik olarak kilitlenmesini sağlayan eller serbest Renault Card sistemi, 500 Avro'dan düşük fiyata yeni entegre Carminat tomtom navigasyon sistemi, Üst gam 3D Sound by Arkamys® dahil geniş oto radyo seçenekleri, Bluetooth® telefon ve harici mmp3 çalar bağlantı sistemi gibi kullanıcının hizmetinde olan çok sayıda teknolojik donanımıyla üst gam standartları sunuyor.


Eller serbest kapı açma ve motor çalıştırma kartı (araçtan uzaklaşıldığında kapıları kilitleme fonksiyonlu) veya hız sınırlayıcı-sabitleyici gibi aynı şekilde pratik diğer donanımlar da teknolojik donanımı tamamlıyor.(uzmanından alıntı)
Herkese Keyifli sürüşler dileriz... RFC Team