Kadjar'da tespit edilen arizlari burada toplayalim

umitozcomert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin adam akıllı bir servise gıtmenız lazım... trim sesler genellikle videoda gozuken yerden geliyor,
Video harika referans oldu öncelikle teşekkür ederim bunun için. Bunu bizim mi yapmamız lazım servis yapıyor mu?

Asıl sorun zaten bizim Mersin servisinde. Aracın bu sorunlarını yazdırıyorum aracı servise bırakıyorum akşam aracınız hazır diyorlar almaya gidiyorum ve bunlarla karşılaşıyorum. Ben haftada iki kere şehir dışına çıkıyorum mecburum sürekli arabayı servise taşıyorum. Evimle servisin arasıda çok uzak Gürsoy otoyla ne yapacağımı bilemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barbos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim 2 sorum olacak Kadjar kullanan arkadaşlara, ben yeni aldım yaklaşık 20 gün oldu Kadjar 1.5 DCI EDC 17" jant ICON paketi. Ancak aracım 1400 km oldu 6.8 lt ortalama gösteriyor. Ama kitapçıklarında 3.8 diyor. Bu nedendir. 2. sorumda daha önce Dacia Sandero Stepway aracım vardı. Iphone da Youtube üzerinden herhangibir video açtığımda sesi araç içine alabiliyordum. Valla bulamadım bir türlü Rlink 2 de. Şimdiden teşekkürler.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac daha yeni bismillah direk 3.8 yakmaz. Zaten boyle bi degeri biraz zor gorursunuz.

barbos

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki göreceğim değer maksimum ne olur ?

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin adam akıllı bir servise gıtmenız lazım... trim sesler genellikle videoda gozuken yerden geliyor,
Video harika referans oldu öncelikle teşekkür ederim bunun için. Bunu bizim mi yapmamız lazım servis yapıyor mu?

Asıl sorun zaten bizim Mersin servisinde. Aracın bu sorunlarını yazdırıyorum aracı servise bırakıyorum akşam aracınız hazır diyorlar almaya gidiyorum ve bunlarla karşılaşıyorum. Ben haftada iki kere şehir dışına çıkıyorum mecburum sürekli arabayı servise taşıyorum. Evimle servisin arasıda çok uzak Gürsoy otoyla ne yapacağımı bilemedim.

aracın basında duracaksınız, onları daraltacaksınız, birazda şikayet edeceksınız, sesinizi yukseltın, aracı teslım almadan tek tek müşteri temsilcisi ile beraber test edin, gerekırse aracı deneme testıne cıkarın, beraber, baktınız sızınle igilenmiyorlar, dediklerinizi yapmıyorlar, Renault maise şikayet yazın... ertesi gun sizi arayacaklardır ;)

kutluay345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sıkıntı benim aracımda da var. Araç son durmaya yakın kendini 1. Vitese atarken vuruyor ve ses geliyor alt taraftan. Diğeride tam kırmızı ışık gibi biryere geldiğinde durmaya yakın tekrar hareketlenmem gerekirse vites 2 deyken düz vites araç devirsiz kalırmış gibi titreme yapıyor. Siz servisten herhangi bir bilgi alabildiniz mi?

Aracım Ankara cihan otoda 2 gün kaldı,debriyaj seti komple değişti,program güncellendi.5645 tl fatura çıktı,hepsi garantiden karşılandı.
Şimdi aracım pamuk gibi,hiç bir şikayetim yok çok şükür.

gggezer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar 2017 1.5 dci manuel touch+ muson paket aracimi gecen hafta teslim aldim. Dikkatimi ceken bir ayrinti var. Sizlerde de ayni mi acaba ? Cam lari acarken kapi iç tarafi plastik aksamlarin iceriye dogru hafif vakum gibi göçtüğünü görüyor musunuz ??? Yoksa bu bir problem mi ??

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2 senedir var :)

tugruldemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
start stop düzgün çalışmıyor takılıyor
şöför camından kapalı olduğu zaman rüzgar sesi geliyor
klima çalışırken devreden çıkıyor sıcak üflemeye başlıyor sonra devreye giriyor soğuk üflüyor servis çözüm bulamadı
vites körüğü derisi yırtıldı garantiden değiştiler
üstündeki lastikler michelin olmasına rağmen yol tutuşu iyi değil
1.2 touch benzin

bunların dışında kesinlikle çok keyifli bir araç