R19 - Yağ Kaçakları

casper58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaslar benim reno 19'un direksiyon kutusunu degistirdikten sonra yağ kacaklari olustu tamir eden usta tanidikti soyledim tamirden sonra yağ kacaklari oldu diye suçu ustune alinmadi, yag kacaklarini nasil giderebiliriz acaba

Son düzenleme:

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gitmekten kastettiğinizi anlayamadım.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış okumudum kusura bakmayin. Değişen parça da normalde conta olması gerekiyor. O conta işlevini yapmadığı taktirde yağ kaçağı gerçekleşiyordur. Bu contayi kontrol etmenizde fayda olduğunu dusunuyorum. Sorun yine aracı tamir eden kişide en kotu bakması kontrol etmesi gerekirdi sonuçta aracı yapan kişi o

casper58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış okumudum kusura bakmayin. Değişen parça da normalde conta olması gerekiyor. O conta işlevini yapmadığı taktirde yağ kaçağı gerçekleşiyordur. Bu contayi kontrol etmenizde fayda olduğunu dusunuyorum. Sorun yine aracı tamir eden kişide en kotu bakması kontrol etmesi gerekirdi sonuçta aracı yapan kişi o

önemli değil yağ kaçaklarını engelleyen herhangi bir madde varmı acaba motorun içine dökerek

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle bir şey yok sakın motora bir şey dökmeyin. ek bilgi radyötör için tıkayıcılar falan var fakat döken hiç kimsenin memnun olduğunu görmedim yeniden kalorifer radyötör söktürüp temizletiyorlar ama nafile. bunun konu ile alakası yok tabi. içten yama diye bir şey olmaz yani onu demek istiyorum.

casper58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle bir şey yok sakın motora bir şey dökmeyin. ek bilgi radyötör için tıkayıcılar falan var fakat döken hiç kimsenin memnun olduğunu görmedim yeniden kalorifer radyötör söktürüp temizletiyorlar ama nafile. bunun konu ile alakası yok tabi. içten yama diye bir şey olmaz yani onu demek istiyorum.

peki çok teşekkür ederim kardeşim