Clio touchrome cam cıtaları yok ?

allegro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:soru:soru Merhaba sevgili forum,

5 ekimde clio touhcrome titanyum gri araç satın aldım fakat araçta cam çıtaları ve arka stop lamba altı nikelajlar üzerinde yok,normal siyah lastik şeklinde geldi,etrafda gördüğüm aynı model araçlar hep çıtaları nikelaj.Sahibinden com da 2000 ,3000 civarı km araç satanları aradım onlar da aldıklarında orijinal üzerinde geldi dedi.Benim çıtalara ne olmuş olabilir?

DestanN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

5 ekimde clio touhcrome titanyum gri araç satın aldım fakat araçta cam çıtaları ve arka stop lamba altı nikelajlar üzerinde yok,normal siyah lastik şeklinde geldi,etrafda gördüğüm aynı model araçlar hep çıtaları nikelaj.Sahibinden com da 2000 ,3000 civarı km araç satanları aradım onlar da aldıklarında orijinal üzerinde geldi dedi.Benim çıtalara ne olmuş olabilir?
Sanmıyorum kimsenin net bir cevabı yok senin için en mantıklısı aldığın yere sormak olacaktır.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay G.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Krom paketi ek ücret ile alınıyordu, diğer hepsi mi kromlu?

allegro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aldığım yer böyle geldi diyor,ama kullananlara soruyorum fabrikadan böyle geldi diyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

allegro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa süre önce Söke-Mimar otomotivi ziyaretim sırasında senin aracının rengine kadar bire bir aynısı bayi de satıştaydı, donanımı hoşuma gittiği için resimlerini çekip forum da konusunu açmıştım.
Sana çıtaları yok diyen bayiye o konuyu ve resimleri göstermeni tavsiye ederim...

http://www.renaultfanclub.com/clio-4-fan-club-clio-4-kulubu/96564-clio-4-1-2-75-hp-touch-chrome.html

Evet aynı araç aynı renk,touchrome modeli,bizimki 120 lik otomatik,mais,e mail yazdım bana aracı hangi bayiden aldığımı sordular cevap yazdım fakat daha dönüş olmadı bir kaç gün bekleyip tekrar yazacağım,bazı servislerde joy modeline sonradan takılma çıta gördüm çok kötü yapıştırma çıkacak gibi duruyor,bu işi takip edeyim bakalım ne olacak.

Sahin_60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bende aynı aracın manueli var hocam cam çıtaları ve arka stop lamba altı nikelajları var idi Tokat bayisindne aldım

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biz 2014 kasımda aldık icon 1.5 dci. krom çıtalar arka bagaj kapağında oluyor. bende cam altı, arka far altı. ön far altı ve kapı kolları krom çıtaları servisinden satın alıp takmıştım. bizden sonra çıkanlara bayi çıkışlı takıldı ise orasını bilmem tabi. yanlız reno bunları takıyacak şekilde yapmış takmadan piyasaya sürmüş al kendin parası ile tak demiş resmen hiç sonradan takılmış bir aksesuar olarak durmuyor. ben taktıkdan sonra olmayan araçları gördüğümde bir yerleri eksikmiş gibi geliyor gözüme.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
touchrome un espirisi o çıtalar zaten doğru donanımdan bahsediyorsak takılması gerekirmiş. haber var mı konu ile ilgili?