Led far parlama sorunu?

tunahanatahan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gün akşam gelirken karşımdan bir clio geldi 4 model bende de aynısı var touch 2014 aracın ledleri çok parlıyordu gözümü fazla aldı bende led yaptırmak isteyorum ama göz almadan olmuyor mu? Far ayarıyla çözülürmü sorun? Yardımcı olurmusunuz?

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yaptım kardeşim far ayarını duruma göre 0 da değilde 2_3 gibi ayarlarsan hiçbir sıkıntı olmaz

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gün akşam gelirken karşımdan bir clio geldi 4 model bende de aynısı var touch 2014 aracın ledleri çok parlıyordu gözümü fazla aldı bende led yaptırmak isteyorum ama göz almadan olmuyor mu? Far ayarıyla çözülürmü sorun? Yardımcı olurmusunuz?

Eger farda mercek yoksa yaptirmayin. Far yukseklik ayari kacta olursa olsun ciddi ciddi göz alıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesef bu led farlar çok fazla alanı aydınlatıyor ve karşıdan gelenin gözünü alıyor ama yeni kasa BMW Mercedes olsun bunlarda laser led farlara geçtiklerinden beri gözümüze tecavüz ediyor hatta led stop farlarıda trafikte arkasında allah kimseyi bırakmasın bence yaptır geç arada kaynarsın sende :D şaka bi yana ayarda yapılırda yapsanda fayda olmaz benim sadece uzunlarda var oda şimşek gibi çakıyo diye yaptım fantezim var :D kısalarsa osram night breaker laser(halojen ampül) taktım gayet memnunum.

Saintcty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercek varsa led iyi değil en güzeli mercek için normal zenon

tfnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bende LED ampul kulkaniyordum. İlk önce gözüme hoş geldi. Sonra far ayarı vs yaptırayım dedim. Usta LED var ayar yapılmaz dedi. Kıl oldum tabi. Belki de yapılıyordur bilmiyorum ama ben çok şikayetçi olmadığım için far ayarı yaptırma arayışına girmedim. Benim yaptığım ledler çok parlak değildi. Göz falan almıyordu. Fakat merceksiz farlarda gerçekten de ışık dağılıyordu. Bende tanıdık bir modifiyeci abim aracılığıyla bildiğin orijinal fara mercek taktırdım. Görüntü de hoş oldu aydinlanmam da bir o kadar arttı. Öyle karşı tarafın gözünü falan aldığım da yok. İsterseniz foto da koyabilirim.

Pollatt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Patronun arka bagaj ışıkları yetersizdi aliexpressten sipariş vardı led ışık geldi taktık güneş gibi oldu bagaj. Renault Clio 4 1.5 sport tourer için nasıl temin edebiliriz benzerini. Arka bagaj ışığı çok yetersiz geliyorda.

tunahanatahan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam İstanbul Zeytinburnunda oturuyorum siz neredensiniz