Egzos muayenesinden kalmak

siesta23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Clio 1.4 rxt aracımın muayenesi yaklaştığından İstanbul Haraççı tuvtürke gittim. Egzos muayenesinin süresi dolduğu için aynı yerde egzos muayenesine girdim. Emisyon değerleri lpg de yüksek çıktı benzinde ise sınırda. Oradaki şahıs yaptırın tekrar gelin dedi.Emisyon değerlerinin yüksek çıkması hangi sorunlardan kaynaklanabilir. Önerileriniz nelerdir?

G3121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o nasıl bişi ...)) ilk defa senden duydum

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eskiden nasıl geçiyordu ))

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de mi dışarda yaptısam..))

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Clio 1.4 rxt aracımın muayenesi yaklaştığından İstanbul Haraççı tuvtürke gittim. Egzos muayenesinin süresi dolduğu için aynı yerde egzos muayenesine girdim. Emisyon değerleri lpg de yüksek çıktı benzinde ise sınırda. Oradaki şahıs yaptırın tekrar gelin dedi.Emisyon değerlerinin yüksek çıkması hangi sorunlardan kaynaklanabilir. Önerileriniz nelerdir?

Egzoz muayenesini dışarda yaptırın sıkıntı olmaz.

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
artık dışarıdada geçmiyor kardeşim.o eski sistem bitti.öylle 30 saniye egzosa bişey sok hadi al pulunu devri kapandı.artık tek bir yer ankara nın yeni yüklediği programa anında online bağlanılarak yapılıyor en az 5 dakika sürüyor.geçen hafta yaptırdım daha,önümdeki 4 arabadan 2 si geçemedi.yeni yazılım ve program atmışlar hata varsa affetmiyor.

siesta23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onu da dışarıda bir yerde denedim. Muayene yapacak kişi bunun zaten tuvtürkte iki tane daha ücretsiz muayene hakkı var orada tekrar niye yaptırımıyorsun dedi. Bende tuvde sorun çıktığını çoğu aracın geçmediğini söyledim. Aynı yazılımı kullanıyoruz aracı yaptırmadıysan bir egzoscuya git yaptır yoksa değerler aynı çıkar dedi. Egzoscu katalizör değişecek dedi. Bir katalizör 1000 lira. Kat değiştiremem. O da değişse bile başka nedenlerden olabilirmiş. Oksijen sensörü enjektör hava filtresi buji vs.En son başka bir egzoscuya gittim. Geçici olarak katalizör takarız dışarıda bir yer biliyorum orada muayeneden geçersin ardından katalizörü çıkarıp normal susturucuyu takarız dedi.İnsanları zorla üç kağıtçılığa sevkediyorlar.

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
artık dışarıdada geçmiyor kardeşim.o eski sistem bitti.öylle 30 saniye egzosa bişey sok hadi al pulunu devri kapandı.artık tek bir yer ankara nın yeni yüklediği programa anında online bağlanılarak yapılıyor en az 5 dakika sürüyor.geçen hafta yaptırdım daha,önümdeki 4 arabadan 2 si geçemedi.yeni yazılım ve program atmışlar hata varsa affetmiyor.
Daha heryerde deil diye biliyorum. Bu ne arkadas. Yap ucuz parca millette yaptirsin arabasini. Sen yut kati 1000 lira yap kim alirda taktirir. Zaten yuksek model arabalar rahat gecer. E düşük model arabaya da fakir fukara biniyor. Adam bi ayligina gidip katmi alsin

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi