Yardımcı olun lütfen kafayı yiycem

Enver Şencan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 renault symbol 1.4 benzinli/lpg araç marsa basınca akü iyi marş çeviriyor fakat çalışmıyor.çekerek sanayiye götürdüm elektrikçi krank okuyucu sensörünü değiştirdi 1 hafta kadar bindim sonrasında tekrar çalışmadı yine çekerek götürdüm bu sefer sensör koblosundan olabilir deyip değiştirdiler. Ve yine 15 gün kadar bindim şimdi yine çalışmıyor.renault yol yardımını çağırdım bilgisayar ile kontrol etti bir sorun yok ama çalışmıyor yakıt geliyor motora ateşleme yapıyor buji marş çeviriyor çalışmıyor yardımcı olun lütfen

atahan1985

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim öncelikle geçmiş olsun benimd e megane 2 vardı aynı sorunu yaşadım bi çare bulamadım sonra sattım en iyi çözüm sat gitsin

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 renault symbol 1.4 benzinli/lpg araç marsa basınca akü iyi marş çeviriyor fakat çalışmıyor.çekerek sanayiye götürdüm elektrikçi krank okuyucu sensörünü değiştirdi 1 hafta kadar bindim sonrasında tekrar çalışmadı yine çekerek götürdüm bu sefer sensör koblosundan olabilir deyip değiştirdiler. Ve yine 15 gün kadar bindim şimdi yine çalışmıyor.renault yol yardımını çağırdım bilgisayar ile kontrol etti bir sorun yok ama çalışmıyor yakıt geliyor motora ateşleme yapıyor buji marş çeviriyor çalışmıyor yardımcı olun lütfen

Hem yakıt olup hem ateşleme olması aracın çalışmasına yeterli. Krank sensöründe sıkıntı olsa ateşleme yapmaz

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle lpg elektirik bağlantıları ile ilgili .hepsini tek tek kontrol etsinler.muhakkak bir tanesinde temassızlık var.