Megane 4 ICON Direksiyon yanındaki ve arkadaki hava kanallarından Hava Gelmiyor

mehmettufan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , Megan 4 icon paket sahibiyim direksiyon yanındaki (ekranın sağı ve solundaki ) ve Arka tarafın hava kanallarından klimayı açtığımda hava gelmiyor bazen geliyor bazen gelmiyor neye göre oluyor anlayamadım yardımcı olursanız sevnirim.

mehmettufan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , Megan 4 icon paket sahibiyim direksiyon yanındaki (ekranın sağı ve solundaki ) ve Arka tarafın hava kanallarından klimayı açtığımda hava gelmiyor bazen geliyor bazen gelmiyor neye göre oluyor anlayamadım en sağ ve en sol yani cam kenarlarındakilerden sürekli olarak geliyor ama diğerleri dediğim gibi rastgele çalışıyor yardımcı olursanız sevnirim.​

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , Megan 4 icon paket sahibiyim direksiyon yanındaki (ekranın sağı ve solundaki ) ve Arka tarafın hava kanallarından klimayı açtığımda hava gelmiyor bazen geliyor bazen gelmiyor neye göre oluyor anlayamadım en sağ ve en sol yani cam kenarlarındakilerden sürekli olarak geliyor ama diğerleri dediğim gibi rastgele çalışıyor yardımcı olursanız sevnirim.​

Mutlaka denemissinizdinir ama bazen dalginlik ile unutulabiliyor. Hava yonlendirme ayari ayaklardayken veya cam konumundayken ust orta kanallardan hava ya hic gelmez ya cok az gelir. Yonlendirmeyi yuze gelecek sekilde ayarlarsaniz daha fazla ve surekli hava akisi saglanir. Yanlis anlamayin litfen hatirlatma anlaminda :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ortadan gelecek şekilde ayarladınız mı ? buna rağmen gelmiyorsa servise bi uğrayın derim.

mehmettufan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne yaparsam yapayım gelmiyor servise götüreyim desem bazennleri de kafasına göre geliyor bende anlamadım

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Eger klimaniz elektronik ise auto modundayken olabilir ama yonlendirme kismina mudahale ediyor mu auto dayken onu bilemiyorum. Autoyu devre disi birakip denediyseniz yine ayniysa servise gosterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CharlieMartine

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekran sağ ve soluyla ilgili sorunu arkadaşların önerdiği şekilde çözemezseniz servise gitmenizi öneririm. Ben arka taraftaki hava kanallarının zayıflığını servis'e sorduğumda aradaki mesafenin uzun olması nedeniyle yaşandığı söylemişti ama hiç üflememe sorunu yaşamadım.