Unutulan R nav kodunu bulmak

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R nav kodunuzu unuttuysanız bulmanız çok kolay alttaki vermiş olduğum linkteki dosyayı indirin. İçerisinden 3 dosya çıkacak bunlari fat32 olarak biçimlendirilmis usb belleğe atıp r nav a takın ve cihazı açın. İşleminiz tamamdır kodunuzu ekranda göreceksiniz.

https://mega.nz/#!R5Iz2R6D!HktZSnZmN-IDc-Y0yXibNtYkFhhJvYcZ_QZKO2dqGUY

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam neden o kadar kasasınızki :)

servisi arıyorsun camınızın üzerindeki şase numarasını paylaşıyorsun teyp kodu rica ediyorsun 10snde veriyorlar ztn, şimdiye dek muhtemelen 10+ yapmışımdır

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam neden o kadar kasasınızki :)

servisi arıyorsun camınızın üzerindeki şase numarasını paylaşıyorsun teyp kodu rica ediyorsun 10snde veriyorlar ztn, şimdiye dek muhtemelen 10+ yapmışımdır

Ana ünite değişmişse servisin verdiği kod uymuyor.bunun için ya yukarıdaki yöntemi ya da teybi söküp üzerindeki bakıştan taramaya kod bulunabilir.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ana ünite deÄŸiÅŸmiÅŸse servisin verdiÄŸi kod uymuyor.bunun için ya yukarıdaki yöntemi ya da teybi söküp üzerindeki bakıştan taramaya kod bulunabilir.

hmmm anladım onu düşünemedim ben direk arkadaş kendi teybini sökmüş geri takıyor yada akü değişmiş teypbe şifre istiyor sandım , anladım şimdi diyelim :)

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hmmm anladım onu düşünemedim ben direk arkadaş kendi teybini sökmüş geri takıyor yada akü değişmiş teypbe şifre istiyor sandım , anladım şimdi diyelim :)

Benim başıma geldi teybi kurcalarken kilitledim kod istedi renault yardımı aradım kod aldım kabul etmedi demek benden önceki sahibi teybi değiştirmiş.srrvise gittim o da sarfeden baktı aynı kodu verdi o kod uymuyor teyp değişmiş dedim.eleman cep telefonuna yüklediği programla cihazın arkasındaki barkodu tarayıp kodu buldu.ben de güldüm koskoca mais kendi cihaz ve programlarıyla kodu bulamadı eleman play store dan indirdiği app ile buldu diye.

shobyyy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
denedim ama işe yaramadı !!

Mutlu33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim başıma geldi teybi kurcalarken kilitledim kod istedi renault yardımı aradım kod aldım kabul etmedi demek benden önceki sahibi teybi deÄŸiÅŸtirmiÅŸ.srrvise gittim o da sarfeden baktı aynı kodu verdi o kod uymuyor teyp deÄŸiÅŸmiÅŸ dedim.eleman cep telefonuna yüklediÄŸi programla cihazın arkasındaki barkodu tarayıp kodu buldu.ben de güldüm koskoca mais kendi cihaz ve programlarıyla kodu bulamadı eleman play store dan indirdiÄŸi app ile buldu diye.

O programın adı ne olabilir?

DeRe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

DeRe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R nav kodunuzu unuttuysanız bulmanız çok kolay alttaki vermiş olduğum linkteki dosyayı indirin. İçerisinden 3 dosya çıkacak bunlari fat32 olarak biçimlendirilmis usb belleğe atıp r nav a takın ve cihazı açın. İşleminiz tamamdır kodunuzu ekranda göreceksiniz.

https://mega.nz/#!R5Iz2R6D!HktZSnZmN-IDc-Y0yXibNtYkFhhJvYcZ_QZKO2dqGUY

Denedim ama ne yazık ki olmadı. USB okuyo ama sonuç yok. Versiyon 4.0.6