fluence ön konsol hava menfezi

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,

bizim araçlarda ön konsolda ortadaki menfezlerin açma kapatma tekerleri yok. yani isteğe göre oralardan gelen hava akışını kesemiyoruz. bu menfezlerin bizim araca uygun hava akışını kesebileceğimiz uyumluluları varmı?

bizim araçların ön orta menfezleri aşağıdaki gibi
A14oDB.jpg
[/URL][/IMG]

megane'nın bazı serilerinde aşağıdaki resimdeki gibiymiş bunlar bizim araçlara uyar mı ?

bBqO6m.jpg
[/URL][/IMG]

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,

bizim araçlarda ön konsolda ortadaki menfezlerin açma kapatma tekerleri yok. yani isteğe göre oralardan gelen hava akışını kesemiyoruz. bu menfezlerin bizim araca uygun hava akışını kesebileceğimiz uyumluluları varmı?

bizim araçların ön orta menfezleri aşağıdaki gibi
A14oDB.jpg
[/URL][/IMG]

megane'nın bazı serilerinde aşağıdaki resimdeki gibiymiş bunlar bizim araçlara uyar mı ?

bBqO6m.jpg
[/URL][/IMG]

Bildigim kdari ile fluence seriainde yok bu tekerlek. Bende sinir oluyorum bu duruma calismamalari icin camlara veya ayaklara veriyorum ama az da olsa geliyor hatta klima sistemi kapali iken bile geliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
klima kapalıyken hava gelmemesi için aracın ön ızgraralarının kapanmasını sağlayan bir düğme var arabanın ön kaput bölümü resmi içinde u şeklinde bir ok var. ön motor ızgarasını kapatır ve klima kapalıyken hava gelmez. önemli olan klima açıkkan hava akışını kesebilmek

Bildigim kdari ile fluence seriainde yok bu tekerlek. Bende sinir oluyorum bu duruma calismamalari icin camlara veya ayaklara veriyorum ama az da olsa geliyor hatta klima sistemi kapali iken bile geliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uyar mı bilemiyorum. geçmiş yıllarda uğraşan olmadı diye hatırlıyorum, denersen ilk olabilirsin

reno niye aparatı koymadı bende çok merak ediyorum, sanırsın farklı olmaya çalışan ergen triplerinde:)

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uyar mı bilemiyorum. geçmiş yıllarda uğraşan olmadı diye hatırlıyorum, denersen ilk olabilirsin

reno niye aparatı koymadı bende çok merak ediyorum, sanırsın farklı olmaya çalışan ergen triplerinde:)

açıkçası bu işlerden pek anlamadığım için uğraşmaya cesaretim yok, ancak mais yetkili serviste bir tanıdığım var 1-2 hafta içerisinde onunla bir araya geleceğim o arada bu konuyu sorup cevabı alıp burada paylaşacağım

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı ilk aldığımda benimde dikkatimi çekmişti ve canım sıkılmıştı çünkü şahinde bile bu ızgaraları kapatabiliyorsun.
telefon takıyorum kışın kaloriferden dolayı cep çok ısınıyor.
koku takıyorum bazen koku ağır geliyor kapatamıyorum.
benim asıl sıkıntım araç dijital klima ve havalandırma kısımı kapalı iken motor sıcaklığını veya serin dış havayı içeri alamıyorsun.illaki havalandırmayı açmak lazım.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uymuyor. Ben denedim