Megane 4 Torpido Soğutma Hakkında

Foxfire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba megane 4 araçlarda torpido sooğutma özelliği yokmu yada opsiyonelmi sunuluyordu bilgisi olan varmı ?

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özellik yok malesef

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla Yok.opsiyonelde sunulmuyor.benim araç full opsiyonlu.öyle bişey yok.

Foxfire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki sizinde gaz fren pedalanın arkası pamuk bişi kaplımı?

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olsa bile bir işe yaramıyor passat da dahil olmak üzere birçok araçta denedim soğutma yapmıyor sadece klimadan aldığı havayı o kısıma üflüyor ve soğuk olan birşeyin geç soğumasını sağlıyor ama oraya kola meyve suyu vs. koyayım da buz gibi içerim diye düşünürseniz yanılırısınız sadece çok uzun süre olmadığı sürece ( 2,5-3 saatlik bir yolda ) evden soğuk koyduğunuz bir suyu ılığa düşmeden tutar başka birşey beklemeyin.

Foxfire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olsa bile bir işe yaramıyor passat da dahil olmak üzere birçok araçta denedim soğutma yapmıyor sadece klimadan aldığı havayı o kısıma üflüyor ve soğuk olan birşeyin geç soğumasını sağlıyor ama oraya kola meyve suyu vs. koyayım da buz gibi içerim diye düşünürseniz yanılırısınız sadece çok uzun süre olmadığı sürece ( 2,5-3 saatlik bir yolda ) evden soğuk koyduğunuz bir suyu ılığa düşmeden tutar başka birşey beklemeyin.

Teşekkürler peki sizinde gaz fren pedalının arkası pamuk gibi bişi kaplımı üstünde kapak yada döşeme gibi yokta tuhafıma gitti direksiyon demiri falan görünüyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben superb de kol dayamanin icine icetea atmistim buz gibi cikti. Zaten sadece soguk hava veris daha dogrusu klima sicaktayken de yine soguk hava verir. Kolcagi acip elimi uzattigimda oldukca soguk hava ugluyordu. Torpido nasildi bilemiyorum ama kolcak gayet guzel sogutuyordu. Hatta yanlis bilmiyorsam koleosta bardakliklarda da soguk hava var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben superb de kol dayamanin icine icetea atmistim buz gibi cikti. Zaten sadece soguk hava veris daha dogrusu klima sicaktayken de yine soguk hava verir. Kolcagi acip elimi uzattigimda oldukca soguk hava ugluyordu. Torpido nasildi bilemiyorum ama kolcak gayet guzel sogutuyordu. Hatta yanlis bilmiyorsam koleosta bardakliklarda da soguk hava var.

kolçağı bilemem ama torpido için benim dediklerimin aksini ispat kimse edemez çünkü mercedes inden passat ına kadar birçok araçta denedim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kolçağı bilemem ama torpido için benim dediklerimin aksini ispat kimse edemez çünkü mercedes inden passat ına kadar birçok araçta denedim.

Torpidoyu denemedim bilemiyorum ama torpido alani daha buyuk bir alan. Birde icinde malzeme esya vs varsa sogutmakta zorlanabilir. Kolcaktaki sogutmalar daha etkili alan kucuk zaten baska ne koyabilirsiniz mantigindan da yola cikarak oldukca iyi sogutuyorlar.