Megan 4 hb joy 1.6.16v 115 b. Lpg hakkinda

eSReFPaSaLı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar lpg taktiran varsa hangi marka ve ücreti hakkinda bilgisi olan lütfen yardimci olsun

Maskelim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar lpg taktiran varsa hangi marka ve ücreti hakkinda bilgisi olan lütfen yardimci olsun
merhaba megan 4 1.6 joy kullanıcısıyım. BRC sequest 32 diye bir model taktırdım. 12.000 km yaptım memnunum fakat bazı megan4 lerde ufak tefek sorunlar olmuş. Brc direkt değiştirmek yerine parçayı test için istiyormuş bilginize

60yakamoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
brc lpg yi hangi şehirde hangi firmaya yaptırdınız acaba. çorum da özençler varmış o firmaya iyi diyorlar ama cesaret edermiyorum araç garantili ileri de sorun olur mu.

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
brc lpg yi hangi şehirde hangi firmaya yaptırdınız acaba. çorum da özençler varmış o firmaya iyi diyorlar ama cesaret edermiyorum araç garantili ileri de sorun olur mu.

Hocam ben aracımı ocakta aldim temmuzda 6bin km de Atiker Gold taktirdim... Keşke 6bini beklemeseydim dedim çünkü benzinle binmek bütçeyi çok zorluyor... Şuana kadar da bir sıkıntı yaşamadım... Garanti konusuna gelecek olursak da aracın 3 yıl içinde büyük bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum...

MURAT10.5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Landirenzo evo , nakit 2.600 TL.

mhreno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Candan da prins technomax 2900 tek çekim karta

tekel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba megan 4 1.6 joy kullanıcısıyım. BRC sequest 32 diye bir model taktırdım. 12.000 km yaptım memnunum fakat bazı megan4 lerde ufak tefek sorunlar olmuş. Brc direkt değiştirmek yerine parçayı test için istiyormuş bilginize
slm bende aynından taktırdım takıldıktan sonra hiç ayar olmadı takan servisin dediğine göre brclerde ayar olmuyormuş sendede öylemiydi acaba hiç ayar olmadımı
bazı meganlardada sorun olmuş yazmışsın nasıl bir sorun acaba

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba yeni konu açmak istemedim. Bu 1.6 araçlarda yağ yakma durumu devam ediyor mu acaba