enjeksiyon arızası hk

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba değerli dostlar
arabayı alır almaz ilk arıza uyarısı yandı
enjeksiyon arızası yazsı yanıyor stop ışığı yanıyor ne yapılmalı bugün yolda kalıyordum
servse mi lpg ciye mi gideyim,
araç clio 2011 1.2 benzinli

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Muhtemel arıza yakıtın enjeksiyonları tıkamasından dolayı olmuştur. Enjeksiyon temizleyici ürünler var. Özellikle Würth markası bu konuda çok iyi diyorlar. Bu ürünü önerilen kurallar doğrultusunda kullanırsanız temizlemiş olursunuz ve arıza sorunu giderilmiş olur.

merhaba değerli dostlar
arabayı alır almaz ilk arıza uyarısı yandı
enjeksiyon arızası yazsı yanıyor stop ışığı yanıyor ne yapılmalı bugün yolda kalıyordum
servse mi lpg ciye mi gideyim,
araç clio 2011 1.2 benzinli

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Muhtemel arıza yakıtın enjeksiyonları tıkamasından dolayı olmuştur. Enjeksiyon temizleyici ürünler var. Özellikle Würth markası bu konuda çok iyi diyorlar. Bu ürünü önerilen kurallar doğrultusunda kullanırsanız temizlemiş olursunuz ve arıza sorunu giderilmiş olur.

sağol hocam uuzn yola çıkacam bunu kullanınca olurmu dersin servise gitmeye gerek yokmu yani kullanımınasıl oluyor benzine mi katılıyor

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servise gittim arızayı sildiler lpg kaynaklıda olabilir bir kaç gün kullan bakalım yaparmı bakalım dediler
bende uzun yola çıkacağım, full bakım ne kadara yapıyorsunuz dedim filtreleri yağı kayışları trigeri hortumları dediler 1667 tl dediler randevu aldım salıgünü yaptıracağım
kıyı otomotiv serviste

bakım için fiyat nasıl ve neler var neye dikkat edeyim bakımlarında neler yapmaları lazım beni uyarırmısınız