cam silecekleriyle basım dertte yardım :(

gulsah

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaslar 2014 clıo 4 üm cam silme bütonunu çalıstırdıgım zaman kıpırdamak istiyor ama kıpırdayamıyor ucundaki keçelerdenmi motorundanmı neden olur bu durduk yerde oldu şuan hiç cam silemiyorum ne yapmam lazım fikri olan ? :(:(:(

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük ihtimal motor sıkışmış, çalışır konumdayken dikkatlice elinizle silecek kolunu hareket ettirmeyi deneyin belki sıkışıklık gider çalışır.silecekleri kaldırıp da deneyebilirsiniz.

gulsah

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
silecekleri kaldırdıgım zaman hiç çalışmıyor kendim hareket ettirmeye calısıyorum kütük gibi sanki kırılacak kıpırdamıyor

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok büyük ihtimal motordan ,oto elektrikçi bakar ancak.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
silecekleri kaldırdıgım zaman hiç çalışmıyor kendim hareket ettirmeye calısıyorum kütük gibi sanki kırılacak kıpırdamıyor
Geçmiş olsun.Silecek kolları da buna sebep olabilir.Sonuç olarak sökülmesi lazım.Kollardan değilse silecek motorunun.

gulsah

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar motor yanma tehlikesi var demişlerdi hem yaptırdım söküp baktılar sadece tozdan sıkışma ve küflenme olmuş temizlenip yağlandı herşey normale döndü ;)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar motor yanma tehlikesi var demişlerdi hem yaptırdım söküp baktılar sadece tozdan sıkışma ve küflenme olmuş temizlenip yağlandı herşey normale döndü ;)

Sorununuzun halledilmesi güzel. Bazı ufak seyler insanın canini sıkabiliyor Ve basit çözümler çoğu zaman hayat kurtarıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi