Clio 3 torpido sogutma

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
torpıdo soğutma bizim araçlarda varmı aktif mi yoksa aktif hale getirilmesimi lazım var olup olmadığını nasıl test ederiz yada aktif hale getiririz soğutma olması benim için çok iyi olacak ilaç falan koymaya yarar

kalorifer fanını açın torpidodaki mavi tıkaç kapalı ise onuda açın ve elinizle bir yoklayın hava geliyorsa soğutma çalışıyordur

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mavi tıkaç dediğin hangisi oluyor kasdettiğin düğme nerde

ilk sayfada fotoğraflardaki yerin aynısı bizim araçlar da açık şekilde fotoğraflanmış ordan kontrol edebilirsiniz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk sayfada fotoğraflardaki yerin aynısı bizim araçlar da açık şekilde fotoğraflanmış ordan kontrol edebilirsiniz
Oraya baktım ama anlamadım kusura bakma kalorifer düğmesinimi kastediyorsunuz çok pardon anlamadım

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet kalorifer fanını açarsanız torpidoya hava gelecektir
Oraya baktım hatta resimini çektim kaloriferi açtım hiç hava falan gelmiyor resmide iç ye atmıştım yarın yüklerim yspılması gerekecek gibi duruyor benim araba yok galiba

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yenergin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok kardeşim ben de extreme vardı executive ile dağlar var arsında arka camlar manuel çocuk kilidi manuel farlar silecekler manuel klima manuel herşey manuel sadece faz 2 bendeki öyleydi cruze kontrol en güzel özelliği. Şuan executive sahibiyim 1 yıl yaşlı olmasına rağmen sanırsın D segment. Farlar silecekler klima otomatik katlanır ıaıtmalı ayna torpido soğutma 10 hava yastığı inanılmaz bişey

SelimPusat60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Torpido soğutma 2010 yılı önceki model clio 3 lerde yok diye biliyorum. Başka bir forumda da konuşulmuştu bu basit bir işlemle torpidodaki boş deliklere boru tesisatı çekip soğutma yapılıyordu sanırım ucuz bir işlem. Otantik modellerde yeri var torpido içinde delikler var ama tesisat çekili değil.ben yapacaktım ama benim araca önceki sahibi yapmış tesisatı çekmiş sevindim görünce 2007 model otantik var bende

SM-A305F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 3 aracımızda da hazırlığı vardı ama özellik aktif değildi ben de servisten hortumu alıp taktım, sanırım 70 tl civarıydı delme kesme vs olmadan taktım

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba konuyu hortlatayım extreme edition grandtour 1.2 arcımda galiba ilk tesimdeki ayak havalandırma yanındaki hortumun takıldığı delik yok bunu nasıl yaparız yardımcı olabilecek varmı acaba söktüm torpidoyu hortum yerini bulamadım yok