Clio 4 Stop Vidası-Somunu Yardım

sagaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,clio 4 aracımın arka stop lambalarını sök-tak yaparken vidanın karşılığı olan plastik parça (somun) yalama oldu.Şuan tam olarak sıkmıyor boşa dönüyor.Günlerdir araştırıyorum,parçayı bulamadım.Tam olarak ismi nedir bilmiyorum.Aranızda bu durumda kalan veya bu parçayı bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkür ediyorum.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba,clio 4 aracımın arka stop lambalarını sök-tak yaparken vidanın karşılığı olan plastik parça (somun) yalama oldu.Şuan tam olarak sıkmıyor boşa dönüyor.Günlerdir araştırıyorum,parçayı bulamadım.Tam olarak ismi nedir bilmiyorum.Aranızda bu durumda kalan veya bu parçayı bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkür ediyorum.

Parçanın adini bilemiyorum ama sanayide klips ve terim parçaları satan dükkanlardan bulabilirsiniz. Siz aracın marka modelini söyleyin onlar verir size. Veya yalama vidayı referans olarak gösterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen benimkinin de 1 er tanesi öyle plastik kısmı yalama.

sagaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında internette araştırırken bu fotoğtaki parçayı gördüm ve uyabileceğini düşündüm,aldım ama büyük geldi,daha küçük olması gerekiyor.Bilgi amaçlı paylaşıyorum.
AzaM8p.jpg

sagaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçanın adini bilemiyorum ama sanayide klips ve terim parçaları satan dükkanlardan bulabilirsiniz. Siz aracın marka modelini söyleyin onlar verir size. Veya yalama vidayı referans olarak gösterin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dedeğiniz gibi parçayı çıkartıp götürmeden bulabilmek çok zor.Teşekkür ediyorum.

erhandilek3423

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Gel kardeşim benim elimde var veririm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sagaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş