Şimdide vites kutusunu kontrol edin

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Edc sorunlu ama bva şanzıman bence en sorunsuz şanzıman. Tek arızası selenoidler ki onlarında tamamı serviste 500 tl civarına değiştiriliyor.

emre33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün yolda kalınca çekici felan ayarlayim dedim ustayı aradım durumu anlattım çekiciyle felan uğraşma boş yere paranı harcama ben gelir orada yaparım dedi.
Bu selenoid değişimi kolay birşey mi adam akşama kadar yolun kenarında hallederim dedi ben şanzıman felan inecek sanıyordum.
Bir de kaç tane selenoid valf var ?
Usta ben 3 tane getiririm dedi.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 tane olması lazım. Değişmişken hepsini değişin zaten

msb571

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
AYDOĞMUŞ Şanızmana gittim aracı test bile etmediler makınaya bagladılar sanzıman inecek 3000 TL yi bulur dedi bide 10gün sonraya randevu verdi.Ertesi gün bi arkadaşın tavsiyesi ile Vural Şanzımana gittim Usta ile teste çıktı araçta zaten Vites kutusunu konrtol edin yazıyordu. Şanzımanda bi sıkıntı yok vites kutusunu tamir edeceğiz o da 600 u bulur dedı pazartesi sabah bırakacagım.Ayrıca usta vitesleri sert geçirdı arac D yı gordu normale dondu..obur turlu arac korumada kalkar 3 vıteste kalkar dedi aynen dediği gibi oluyu..şımdi bıraz sert yaparak vites atıyorum D yı görunce ekranda hiç bi hata vermiyo cok da seri gidiyo...dediğim gibi pazartesi sabah bırakacagım ınsallah sorunlarım hallolacak
Slm arkadaşım vural ustaya gittim önerirsin. Bende vites kutusu kontrol yaziyor

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

msb571

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm arkadaşım vural ustaya gittin mi önerirmisin. Bende vites kutusu kontrol yaziyor.