Tavan kaplama?

SinannErcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gümüş Gri megane 2 aracımda sunroof yok, bende tavanı piano black folyo ile kaplattırmayı düşünüyorum, daha önce yaptıran var mı? veya güzel durur mu? birkaç tavsiyede bulunursanız sevinirim.

mdamat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İleride solacak ve yapışkanla beraber folyo gevrediği için çok zor çıkartılacak. Genelde pişmanlıkla sonuçlanıyor.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gümüş Gri megane 2 aracımda sunroof yok, bende tavanı piano black folyo ile kaplattırmayı düşünüyorum, daha önce yaptıran var mı? veya güzel durur mu? birkaç tavsiyede bulunursanız sevinirim.

Ben kendi aracima uygulattim 3 yıldır da kullanıyorum. Burada kritik olan nokta folyonun kaliteli ve “hava kanalli” olması. Bu nokta da hava kanalli olması son derece önemli cunku eğer hava kanlli olmazsa sokerken boyayi dahi kaldirabilirsiniz. Hava kanalli folyolari yaz sicaginda hiç bir sorun olmadan elle bile sokersiniz. Fakat normal folyolarin sokulmesi gercekten sorun.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

smstsmt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz araç giydirme ve büyük şirketler dahil eğitim kurumlarınında cam giydirme işlerini yapıyoruz. Eğer kaliteli malzeme kullanılması halinde güneş, mevsüm şartları vs farketmeksizin uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Ayrıca sökmek istediğinizde de aracınıza zarar vermeden kolayca sökülebilir, boyaya en ufak zarar vermez, sökülmesi sonrası yapışkan madde vs kalmaz. Gayet temiz ve sağlıklı bir uygulama. İstanbulda ikamet ediyorsanız buyurun, hem çayımızı için, hem sohbetinize dahil olalım hemse size yardımcı olalım. [emoji4]

Edit: Kendi araçlarımıza da düzenli olarak uyguluyoruz.