Fluence ön cam fiyat

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün aleyküm fluence ön cam fiyati ne kadar bilen varmi kaskom yok kendim taktiracagim

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş...orjinal camın belki özelliklidir, kararan falan...
sanayide değiştirsen o camın kalitesisinden takarlar, yapıştıramazlar, camdan su alır falan..
kesin yarım iş, çekiç balta kazma hesabı iş yaparlar...

ben senin yerinde olsam ön camı kendinden ısıtmalı camlar var..onları araştırırdım...yaşadığın yeri bilmiyorum ama kışın iyi oluyo..bi düğmeyle ön camlardaki buz eriyo.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün aleyküm fluence ön cam fiyati ne kadar bilen varmi kaskom yok kendim taktiracagim

Benim araç en boş donanım. Yani camda sensör vs herhangi ekstra bir parça yok sadece dikiz aynası var. Geçenlerde minicik bi delik olustu taş çarpışması sonucunu. O deliği yaptırırken sordum; yan sanayisi 300,00 lira orijinal cam 900,00 lira dediler. Sensör olanlar ne kadardır bilemiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bende birşey sormak istiyorum aracım icon prestij paket sensörlü ön camım fakat çatlak var ve kaskodan değişmek istiyorum ama anlaşmalı olduğu yerlerle iletişime geçtiğimde orjinal olmayam muadil cam takabileceklerini söylediler sadece renault logosu olmaz ama cam aynı kalitede denildi, kaskomunda servisle anlaşması yok cam için sizce muadil cam ile değiştirmem sıkıntı olur mu? Ankarada köklü bir camcıda değiştireceğim araştıemalarım sonucu buldum fakat emin olamadım. Fikirlerinizi almak isterim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bende birşey sormak istiyorum aracım icon prestij paket sensörlü ön camım fakat çatlak var ve kaskodan değişmek istiyorum ama anlaşmalı olduğu yerlerle iletişime geçtiğimde orjinal olmayam muadil cam takabileceklerini söylediler sadece renault logosu olmaz ama cam aynı kalitede denildi, kaskomunda servisle anlaşması yok cam için sizce muadil cam ile değiştirmem sıkıntı olur mu? Ankarada köklü bir camcıda değiştireceğim araştıemalarım sonucu buldum fakat emin olamadım. Fikirlerinizi almak isterim

Benim fiyat aldigim bayi camin yine renaultun yaptirdigi firma tarafindan yapildigini soyledi yan sanayi için.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bir sıkıntı olmayacağı kanısındayım, ki olursada eğer yaptırdığım yer sorumlu olur bundan ve sürekli rahatsız etmemi istemezler sanırım bu yüzden işlerini iyi yaparlar diye düşünüyorum cam gibi önemli bir parçada

tetik52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Carglassta değiştirdim arkadaşlar optik hatalar vardi yolda giderken yol çizgileri araca doğru bukuluyordu konuştum cumartesi günü degistiricekler

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende kaskomu aradım camımın orjinal olduğunu ve orjinali ile değişmesini istediğimi söyledim, carglass a yönlendirdiler gidip dosya oluşturdum şu an onay alma sürecinde bekliyorum inşallah orjinal onaylanır ve orjinal cam taktırılır