Megane 3 - Radyo kanalında takılı kalma problemi

Yatağan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba,
2014 megane 3 arabamın radyosunda çözemediğim bir problem var. aracı alalı 2 ay oldu, ilk zamanlar radyo çalışıyordu, sonra bir gün sadece tek bir kanalda takıldı ve başka hiçbir kanala geçmiyor. FM1-FM2-AW gibi dalga boyları arasındaki geçiş de olmuyor artık. radyo usb'li olan yeni tip radyolardan. problemi çok yerde aradım net bir çözüm bulamadım. sadece bir kişi aynı şikayetle bir şikayet sitesinde kayıt oluşturmuş ve servis sorunu çözmüş. Bunun bilinen kısa bir yolu var mıdır ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba,
2014 megane 3 arabamın radyosunda çözemediğim bir problem var. aracı alalı 2 ay oldu, ilk zamanlar radyo çalışıyordu, sonra bir gün sadece tek bir kanalda takıldı ve başka hiçbir kanala geçmiyor. FM1-FM2-AW gibi dalga boyları arasındaki geçiş de olmuyor artık. radyo usb'li olan yeni tip radyolardan. problemi çok yerde aradım net bir çözüm bulamadım. sadece bir kişi aynı şikayetle bir şikayet sitesinde kayıt oluşturmuş ve servis sorunu çözmüş. Bunun bilinen kısa bir yolu var mıdır ?

Muhtemel yazılım arızası gibi görünüyor. Serviste belki resetleme ile düzelir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yatağan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis randevusu aldığım gün kendiliğinden düzeldi, yine de başka bir iş için servise gittim ve bu problemi de sordum. Alem FM'in megane ve fluence teyplerde sebep olduğu bir durummuş. Çok ilginç gerçekten. Kayıtlı kanallardan alem fm'i çıkardım, şu an bir problem yok.