gizli özellik

tekel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm.megan4 araçta gizli özelliler diye bir şey duydum böyle bişey varmı varsa bunlar neler ve açtırmak gerekirmi
bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum
araç joy model 2018

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm.megan4 araçta gizli özelliler diye bir şey duydum böyle bişey varmı varsa bunlar neler ve açtırmak gerekirmi
bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum
araç joy model 2018

Aracınız joy olduğu için fazla bir beklentiniz olmasın. Zira donanimsal değil de sadece yazilimla kullanabileceğiniz özelliklerin bazıları açılabiliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tekel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nedir bu açılabilen özellikler bilginiz varmı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane için hangi ozellikler var bilmiyorum fakat benim aracimda ( ozellik olmayan modellerde ) gündüz ledleri aktivasyonu, sis fari aktivasyonu, kumandadan bagaj kilidini serbest birakma, super kilit fonksiyonu, kornayi alarm olarak kullanmak, kumanda harici kapıların iceriden ve disaridan acilmamasi, çocuk kilidi aktivasyon deaktivasyon ( elektronik kilit olan modellerde ) kumandadan camlari ve sunroofu kapatmak, otoban sinyali aktivasyonu gibi bir çok ozellik. Megane için yine bir sürü ozellik var fakat aracinda bunu desteklemesi lazım. Bazı donanimlar yazilimla acilabilirken basi donanimlari araca sonradan takip aktivasyon yapmak gerekir. Örneğin sis fari yoksa sonradan takabilir ve aktivasyonunu yapabilirsiniz gibi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi