Tavandaki delikler

Aydın Turgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selamlar çok moralim bozuldu arka koltuk başlıkları üzerine denk gelen yerde tavan döşemesinde daha önce farketmediğim delikler ile karşılaştım başka araçlarda varmı bakma fırsatım olmadı fabrika çıkışlı başka amaç için açık bırakılmış kapak olması gerektiğini düşünüyorum fikri olan varsa yardımcı olsun

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selamlar çok moralim bozuldu arka koltuk başlıkları üzerine denk gelen yerde tavan döşemesinde daha önce farketmediğim delikler ile karşılaştım başka araçlarda varmı bakma fırsatım olmadı fabrika çıkışlı başka amaç için açık bırakılmış kapak olması gerektiğini düşünüyorum fikri olan varsa yardımcı olsun

Fabrikasyon açılmışsa belli simetridedir hepsi. Eğer böyleyse kapaklar düşmüş olabilir kullanan arkadaşlar yardımcı olacaklardir. Ama diğer türlü kullanici kaynaklı acilmissa sorun olur

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Üst tarafta 2 adet plastik tavan döşemesi sabitleyici agrafları var.Onlar yerinde takılı değildir muhtemelen.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Aydın bey , o tip kapaklar kolay kolay düşmez.Tornavidayla bile zor çıkar. Bir müsait zamanınızda aracı bir bilene gösterin. Tavanda boyasız bir işlem yapılmış olabilir. Felaket tellallığı yapmış olmak istemem ama yeni bir araçta normal bir durum değil.Kaporta işlerinde bazı ince nüanslar vardır.Bu durumda onlardan biri.

Aydın Turgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün servise gidip nedenini öğrendim
Bursa serviste sunroof dan gelen rüzgar sesi için ayar yaparken sökülen tavanın takıldıktan sonra unutulan agraf mış
yenisi sipariş verildi dendi hımm

Pathfinder1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rüzgar sesi hala var mı araçta?