Clio4 joy media nav video oynatma özelliği

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar uzun süredir clio4 joy aracima media nav taktırmak istiyordum ve sonunda olDu fakat cihaz harita gostermiyordu neyse gps anteni aldım taktim yine gelmedi.aracı bi arkadaşa götürdüm media nav ı 9.1.3 e yükseltti güncel haritayı yükledi aracım adeta başka bi araç oldu bu arada derece saat gibi fonksiyonlar da devreye girdi. Tek kusur sürüş raporu onu aktif eden bi yer varmı bildiğiniz. Konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim

mhmtali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar uzun süredir clio4 joy aracima media nav taktırmak istiyordum ve sonunda olDu fakat cihaz harita gostermiyordu neyse gps anteni aldım taktim yine gelmedi.aracı bi arkadaşa götürdüm media nav ı 9.1.3 e yükseltti güncel haritayı yükledi aracım adeta başka bi araç oldu bu arada derece saat gibi fonksiyonlar da devreye girdi. Tek kusur sürüş raporu onu aktif eden bi yer varmı bildiğiniz. Konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim

merhaba bende de 2013 clio 4 var media nav aldım taktım ama dereceyi ve sürüş raporunu aktive edemedim dereceyi nasıl aktifleştirdiniz?

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba sürüş raporu için araçta bic modül olması gerekiyormuş kablo kesme işlemi yapılması gerekiyor ben o yüzden vazgeçtim bana göre erzem degil😉 sıfır parça yazilimsiz oluyormuş alırsanız 2 el almanız gerekiyor onda hazır yazılım mevcutmus

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bic modülü aracınızda olabilir kontrol edin eğer derce vb. bilgiler varsa, eğer varsa micom menüye girip oradan ECO yazan kısmı Active Etmeniz yeterli olacaktır

IVHAKAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekrandaki ECO Drive 2 Menüsü aktif edilebilir ama çalışması için araç beyninden yol bilgisayarı verilerini çekmesi gerekiyor. Bunuda Bic Modülü yapıyor. Onu sonradan takıp programlaması biraz zor ayrıca aracın obd girişine giden kablolara bağlanması gerekiyor. Bence çok uğraşmaya değecek birşey değil açıksa eğer o menü kapatılabilir.

Barışay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 2013 model clio 4 aldım navigasyon hic güncellenmemiş bende bu işlerden pek anlamam bana yardımcı olabilecek bırı var mı

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım 2013 model clio 4 aldım navigasyon hic güncellenmemiş bende bu işlerden pek anlamam bana yardımcı olabilecek bırı var mı
Tabiki arkadaşım bildiğim bir arkadaş var gem cihazı 9.1.3 e yükseltiyor navigasyon u guncelliyor eğer istersen video oynatma özelliği ekliyor ben yaptırdım çok güzel oldu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabiki arkadaşım bildiğim bir arkadaş var gem cihazı 9.1.3 e yükseltiyor navigasyon u guncelliyor eğer istersen video oynatma özelliği ekliyor ben yaptırdım çok güzel oldu

yanlış yönlendirme yapmayalım.2013 model cihaz yazılımı 9.1.3 yükselmez.ve 9.1.3 deki gibi stabil video oynatamaz

Yalcin92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlış yönlendirme yapmayalım.2013 model cihaz yazılımı 9.1.3 yükselmez.ve 9.1.3 deki gibi stabil video oynatamaz
Cihazin versiyonuna göre yükseltiyor benim aracimda ki cihaz 2017 modele ait medianav evo sizlerle bununla ilgili video paylaşacağım sevgili dostlar

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazin versiyonuna göre yükseltiyor benim aracimda ki cihaz 2017 modele ait medianav evo sizlerle bununla ilgili video paylaşacağım sevgili dostlar

2016 model öncesi cihazlara 9.1.3 yüklemeye kalkarsan cihaz elinde kalır.2016 öncesi cihazlar resmi olarak maksimum 4.1.0 yükselir