Bijon Numarası

skull67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba

2020 Sedan aracım için bijon anahtarı alacağım. 4 luler çok yer kaplıyor tekli almak istiyorum kaç numara almam lazım araç henüz teslim edilmediği için sormak istedim. 17 19 21 23 diye boyutlardan hangisi bizim araçlara uyar teşekkürler.

skull67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu forumda bilgi almak neden bu kadar zor acaba :) bir iki konu dışında hiç hareket yok neredeyse Türkiye'nin en çok satılan otomobili oysa..

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayla stepne yanında gelenin dışında ben artı gibi olan 4 lülerden aldım . Sağlam ve dayanıklı ayrıca üzerine ayakla bastırmak falan da kolay oluyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bilen olsa yazardı bence.Ben şahsen bilmiyorum.Çoğumuz ya lastik tamir kiti kullanıyor, ya da lastikçiye gidiyoruz.Araçlarını stepne ile alanlarda da zaten bijon anahtarı birlikte geldiğinden kimse ölçmüyordur. Mevcut bir megane4 'ten ölçülebilir ya da lastikçiden yardım alınabilir.

skull67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu forumda bilgi almak neden bu kadar zor acaba :) bir iki konu dışında hiç hareket yok neredeyse Türkiye'nin en çok satılan otomobili oysa..

teşekkür ederim yer tasarrufu olması için tekli almayı düşünüyorum bende, stepne opsiyonu ekletmediğim için bende hiç anahtar olmayacak araç da eylül son haftası teslim edilecek o yüzden kendim tespit edemedim. araç gelmeden gerekli parçaları da temin etmek istediğim için buradan sordum