Başarsoft 2020.03 Türkiye Haritası İgo

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 model medianav a yuklenir mi?

mernus70

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 media nov harita güncelleme

Merhaba arkadaşlar 2015 clio 4 kullanıcısıyım video oynatma ve harita güncelleme olayı gözüme ilişince bende her arkadaş gibi araştırmaya koyuldum elde ettiği programı ücret karşılığında bu işi yapanları görünce işin açıkçası canım sıkılmadı değil; bende hem kendim hem de arkadaşlarımın kullanabileceği şekilde araştırma yaptım ve sonuçtan memnunum kötü komşu ev sahibi yapar diye boşuna dememişler. :) aracımızın orijinalinde bulunan haritaların son sürümü Europe TomTom 2020.06 Q2 u türkiye versiyonunu WS deki dosyamla birleştirerek haritamı 2020 sürümüne yükselttim. başarsoftun haritasınıda aynı şekilde denemiştim ancak sadece yaya yolu üzerinden konum belirledi biginize dosyaları

https://programindir.cafe/igo-map-tomtom-2020-europe-indir-full.html

adresinden indirebilirsiniz. İndirdiğim dosyalardan türkiye hariyalarını seçtim birleştirmede diğer türlü 7gb dosyanın toplam boyutu bilginize sorumluluk kabul etmem sadece kendi tecrübemi paylaştım

Son düzenleme:

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 clio media nav'a yuklenir mi?

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

mernus70

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wince sistemine girebiliyorsanız garanti olsun derseniz yedeklemesini alıp deneyebilirsiniz

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
.......

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yükleme işlemini nasıl yaptınız yardımcı olur musunuz

Wince ekranına girmek için
Videoyu izleyiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=-cn6HaFD71U&feature=emb_title

Flashbellekte
mcmtest_activate_4medianav.ini
mcmtest_activate.ini
adlı dosyalar olması lazım. Notdefteri ile boş dosya yapabilirsiniz sadece adı ve dosya uzantısı bu şekilde olması yeterli.

Kod kısmına 2383 sonrasında 9065 girip Wince ile tanışıyorsunuz.

Videodaki gibi wince ekranına girince "MD" klasörü USB bellek oluyor. Oradaki harita dosyalarını "Storage Card 4" klasörü içindeki harita klasörlerine birebir yapıştırıyorsunuz. Map klasöründekileri yine map klasörüne, licance klasöründeki dosyayı yine licance klasörüne, poi klasöründekini de poi klasörüne yapıştırıyorsunuz.

Ben "Storage Card4" içindeki haritaları USB belleğe yedek aldım aynı kes yapıştır ile. Kopyala, kes, hepsini seç menüsüne edit tuşundan ulaşabilirsiniz. Temel haritayı da kesip taşımış oldum, direkt olarak 2020 başarsoft haritası var. Etrafımda yeni açılan sokaklar falan da görünüyor.

Wince'ye girmek için çekinenlere yol gösterir umarım.

Haritayı paylaşan arkadaşa tekrar teşekkürler.

Arkadaşımız anlatmış nasıl yapıldığını

fatli58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhaba; yeni clio 4 aldım, forumla yeni tanışıyorum, aracımda 9.1.3 yazılım var ve burda söylenen şekilde başarsoft 2020.q4 haritasını wince den yükledim, haritanız bu lisansla uyumsuz şeklinde hata veriyor, sizler bu lisans olayını nasıl çözüyorsunuz? önce map, poi ve licence klasörlerinin içini tamamen silip yeni harita dosyaları ile değiştirince bu uyarıyı veriyor, sonra kendi orjinal dosyaları dururken yanına 2020.q4 dosyalarını koyuyorum bu seferde eski haritayı görüyor, bu konuda yardım edebilir misiniz? şimdiden çok teşekkür ediyorum
Sıkıntı yok winceden yükledim gayet güzel çalışıyor emeğine sağlık.:bravo