İstanbul Üsküdar dan Selamlar ...

MAHMUT AKBULUT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba , yeni yılınızı kutlar , hayırlı huzurlu ve bereketli geçmesini dilerim ...

Aranıza 2013 model Kangoo 2 Privilage aracımla , İstanbul Üsküdar dan katılıyorum . Araçlarıma ufak çaplı modifiyeler yapmayı seviyorum , özellikle araç aydınlatma sistemi üzerine kafa patlatıyorum . Mercek modifiyesi , tüm lambaların Led olması ve araç ses yalıtımı konularında takıntılıyım , halojenden ve nikelajdan hoşlanmıyorum , araçlarıma müzik sistemlerini kendim kuruyorum vs.vs ;)

j29WZd.jpg
[/URL][/IMG]

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Aleyküm selam hoş geldiniz keyifli aktif forumlar. Kangoo da dolu paketmiş MAŞALLAH 18c8ba7117fa71db7155f66823842e6b.jpg

MAHMUT AKBULUT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleyküm selam hoş geldiniz keyifli aktif forumlar. Kangoo da dolu paketmiş MAŞALLAH

Hoş buldum Coşkun bey , valla ben aktif olmasına olurum da forumda kimse yok gibi ıslık

Maşallah için ayrıca teşekkür ediyorum , bildiğiniz gibi bu kasanın en dolusu ama daha da doldurmaya , yüklemeye devam ediyorum . Yazılım hariç tüm modlar el emeği göz nuru . Devam eden , sırada olan projeler var , bittikçe paylaşırım inşallah ...

MAHMUT AKBULUT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin Kangoo kaç model ?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Hoş buldum Coşkun bey , valla ben aktif olmasına olurum da forumda kimse yok gibi ıslık

Maşallah için ayrıca teşekkür ediyorum , bildiğiniz gibi bu kasanın en dolusu ama daha da doldurmaya , yüklemeye devam ediyorum . Yazılım hariç tüm modlar el emeği göz nuru . Devam eden , sırada olan projeler var , bittikçe paylaşırım inşallah ...
İnşallah ben çok uğraşmıyorum araç ile iş güç çocuklar derken vakit kalmıyor maalesef

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ailemize Hoşgeldiniz, Keyifli Forumlar Dilerim. :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ailemize hoş geldin Mahmut kardeşim, iyi forumlar... :eyv