2015 Kadjar için ön kamera

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhabalar

2015 model Kadjar Icon aracım var. Bende trafik işaretlerini tanıyan sürüş yardımcı sistemi yok ama sanırım öyle bir paket var. Bu ön camın orta bölümündeki kutu içerisinde bir sensör var sanırım, ama kamera yok. Bu kısma kayıt yapan bir ön kamera takma olasılığı var mıdır? Veya bu aracın orjinalliğini bozmayacak en uygun ön kamera çözümü nedir?

Canavar113

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben viofo kullaniyorum. Ayna arkasinda sensor kapagi uzerine mantajini yaptim. Memnunum.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar

2015 model Kadjar Icon aracım var. Bende trafik işaretlerini tanıyan sürüş yardımcı sistemi yok ama sanırım öyle bir paket var. Bu ön camın orta bölümündeki kutu içerisinde bir sensör var sanırım, ama kamera yok. Bu kısma kayıt yapan bir ön kamera takma olasılığı var mıdır? Veya bu aracın orjinalliğini bozmayacak en uygun ön kamera çözümü nedir?

Aracınızda şerit takip özelliği varsa şeritleri gören kamera vardır, o özelliği aktif ettiğinizde tabelaları da okur. @Befe; daha detaylı bilgi verebilir.

uguro07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar

Merhabalar malum ali isimli sitede Kadjar şerit takip sisteminiz varsa aracınızda dikiz aynası alt kapağına uygun tasarlanmış kameralar mevcut siteden inceleyebilirsiniz Google dan Liandlee Renault kadjar diyerek aratın ilk çıkan linke tıklayın ancak almadan onu takacak bir usta bulun elinizden bu tür işler gelmiyorsa tabiki :) saygılar... Bu arada aracınızın dikiz aynası için uygun olanı alın... Benimki sadece örnek bir tavsiye..