Kangoo 2007 1.5 dci 65 hp alınır mı

varganty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar
2007 model 1.5 dci 65 hp kangoo almayı düşünüyorum. Baktığım ilanlarda birkaç kişiyle görüştüğümde motor yeni yapıldı diyorlardı. Bi kişi itiraf etti 1.5 dci 65liklerde motor 180bin sonrasında mutlaka ömrünü dolduruyor.
Sorum şu: zaten bu yaşta bi aracın motoru mutlaka yenilenmeli bakım yapılmalı. Peki motoru yapılmış bi aracın ömrü kaç km kadar gider.
Elimizde patlamasın. Kimle konuştuysam en az 20bin masraf ettiğini söylüyor.
Not 85 hp olacak yanlış yazmışım.

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
o motor 180 bin gidiyorsa komple yeni motor yapılınca da 180 bin daha gider mantıken :D 85lik 65likten iyidir hocam. motor yapılalı kaç km olmuş, kullanılan parçaların orijinalliği, yenilenen parçalar, bunların hepsi önemli detay. komple yeni motor yapılmışsa motoru gösterip almanızda bi sakınca yok gibi bence.
Merhabalar
2007 model 1.5 dci 65 hp kangoo almayı düşünüyorum. Baktığım ilanlarda birkaç kişiyle görüştüğümde motor yeni yapıldı diyorlardı. Bi kişi itiraf etti 1.5 dci 65liklerde motor 180bin sonrasında mutlaka ömrünü dolduruyor.
Sorum şu: zaten bu yaşta bi aracın motoru mutlaka yenilenmeli bakım yapılmalı. Peki motoru yapılmış bi aracın ömrü kaç km kadar gider.
Elimizde patlamasın. Kimle konuştuysam en az 20bin masraf ettiğini söylüyor.
Not 85 hp olacak yanlış yazmışım.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yeni motor yapılmış aracın malzeme ve işçilik faturalarını isterim ve mutlaka motor turbo enjektör mazot pompası kontrolü yaptırırım. 206 binde 1.5 dci kangoo kullanıyorum motor saat gibi maşallah ve hiç açılmadı daha