Şimdide vites kutusunu kontrol edin

ateşhan60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satan kişinin haberinin olmadığını düşünmüyorum...Allaha havale ediyorum,, :-(((

emre33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hevesinizi kırmak istemem ama scenic,laguna gibi araçlarda bu şekilde ard arda sorunlara takılırsan kurtulamassın çünkü elektronik araç oldukları için her bir arıza başka bir arızayı tetikliyor yerinizde olsam fazla para harcamadan satar kurtulurdum.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam akıllı usta olmadığı için sorundan kurtulunmaz. İşi bilen ustayı biliyorsanız her sorunun çözümü vardır

ateşhan60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
AYDOĞMUŞ Şanızmana gittim aracı test bile etmediler makınaya bagladılar sanzıman inecek 3000 TL yi bulur dedi bide 10gün sonraya randevu verdi.Ertesi gün bi arkadaşın tavsiyesi ile Vural Şanzımana gittim Usta ile teste çıktı araçta zaten Vites kutusunu konrtol edin yazıyordu. Şanzımanda bi sıkıntı yok vites kutusunu tamir edeceğiz o da 600 u bulur dedı pazartesi sabah bırakacagım.Ayrıca usta vitesleri sert geçirdı arac D yı gordu normale dondu..obur turlu arac korumada kalkar 3 vıteste kalkar dedi aynen dediği gibi oluyu..şımdi bıraz sert yaparak vites atıyorum D yı görunce ekranda hiç bi hata vermiyo cok da seri gidiyo...dediğim gibi pazartesi sabah bırakacagım ınsallah sorunlarım hallolacak

emre33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün bende yolda kaldım.Önceden arıza ışığı yanıyordu ve araba hantallaşıyordu yokuşta felan gitmiyordu şimdi yerinden bile kalkmıyor ne ileri ne de geri gidiyor [emoji20]

ateşhan60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün bende yolda kaldım.Önceden arıza ışığı yanıyordu ve araba hantallaşıyordu yokuşta felan gitmiyordu şimdi yerinden bile kalkmıyor ne ileri ne de geri gidiyor [emoji20]
Aracin vitesi tam D yı veya R yı goruyormu bende ki sorun oydu sert yapınca vites geçiyor sıkıntı olmuyor. Vitesin tam gormesini sağlayıp bi deneyin bence

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende scenic alma arefesinde otomatik düşünmüştüm. Bu yazılanları okuyunca manuel almakla iyi yaptığımı düşünüyorum

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik de sorun yok aslında. Bu arkadaşınki şans olmuş sadece

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben japon arabaları dışında hiçbir markanın,- bmw mercedes vs üst segment hariç - otomatik şanzımanına güvenmiyorum. Babam da artık yaşlandığı için manuel vectrasını sattı, Honda jazz aldık otomatik, çok şükür sorunsuz sıkıntısız biniyor. En Yeni edc lerde bile sıkıntı görülüyor. Şahsi fikrim bu şekilde